Szymon Wydra & Carpe Diem

Szymon Wydra to niezwykła postać na polskiej scenie rockowej. W absolutnie niespotykany sposób potrafi połączyć tradycję mocnego, rockowego śpiewania z nowoczesnością, a także otwartym spojrzeniem na bieżące trendy w muzyce. Carpe Diem – zespół pop-rockowy założony w 1992 roku w Radomiu przez wokalistę Szymona Wydrę. To zdobywcy najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego, twórcy wielu super przebojów, m.in. „Do nieba nie chodzę”, „Życie jak poemat”, „Warto wierzyć”. Zespół charakteryzuje profesjonalizm oraz wyjątkowe zaangażowanie w swoją twórczość. Jest on niezwykle doświadczony scenicznie (tysiące koncertów przez ponad 25 lat istnienia). Cechuje go niezwykle sympatyczne podejście do publiki. Podczas koncertów humor „rozlewa się na lewo i prawo”, co każdy widz-słuchacz zapamięta na lata!

Grupa ma zaszczyt zaprezentować utwór „Płyń”, w pewien sposób podsumowujący ćwierć wieku Carpe Diem, niosący przesłanie, które, pomimo upływającego czasu, jest niezmiennie optymistyczne. Niedawno powstał nowy, anglojęzyczny projekt Carpe Diem, który został otwarty utworem „Higher Aims”. Piosenka została użyta w brytyjskim filmie Michaela Morrisa „MERCS: Moonsamy„, od razu przyciągając uwagę mediów w Polsce!

Recital Szymona Wydry.

To niebywała podróż poprzez dekady polskiej muzyki! Szymona nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy wiedzą, że to artysta nietuzinkowy, charakterystyczny, posiadający jeden z najciekawszych głosów w Polsce! Podczas koncertu przedstawia nie tylko znane i lubiane przeboje swojego zespołu Carpe Diem, ale również najpiękniejsze polskie piosenki, dbając nawet o najbardziej wybredne ucho słuchacza! Dodatkowo plusem takiego występu są minimalne wymagania techniczne oraz możliwość organizacji w niemalże każdych warunkach lokalowych!

Program Świąteczny.

Zapraszamy do współpracy przy realizacji koncertu najpiękniejszych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem. „To te święta” to autorska propozycja zespołu.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE