Szymon Majewski

Polski dziennikarz, showman, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk i aktor. W latach 1990-2004 pracował w Radiu ZET, od 1997 prowadził w tej rozgłośni program „Sponton”, przedtem audycje „Szymoniada” i „Majewiada”, wcześniej brał udział w programie „Grupa Szczepana”. Szymon Majewski to współpracownik kilku stacji telewizyjnych. Był prezenterem programu „Mamy Cię!” w TVN. Od września 2005 w tej samej stacji prowadził swój autorski program satyryczny „Szymon Majewski Show”. Wystąpił również gościnnie w kilku filmach.

Wieczór fOchu z Szymonem Majewskim

„Foch” to monolog satyryczny, subiektywny przegląd wydarzeń wg. Szymona Majewskiego. W 50 % powstaje w domu, a drugie 50%  to improwizacja na scenie. To lot Szymona o charakterze stand-upu, powstaje na gorąco, pod wpływem wydarzeń ze świata polityki i show biznesu. Nigdy nie do przewidzenia, energetyczne oraz spontaniczne wystąpienie, w którym jest dużo abstrakcji, dryfów, driftów i skojarzeń. Mocny, nie dla dzieci.

One Mąż Show

Monolog, podczas którego Szymon, na przykładzie swojego małżeństwa, opowiada o kłopotach i radościach współczesnego związku, relacji kobieta-mężczyzna, mąż-żona. To złożona z  przykładów i prawdziwych, zabawnych sytuacji opowieść o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna, złośliwa i bardzo prawdziwa opowieść o kobiecie. Opowieść męża – zależnego od humorów żony i jej sposobu myślenia, zakochanego, mierzącego się ze współczesnymi stereotypami i popularnymi uprzedzeniami zarówno swojej żony, jak i jej koleżanek. Spektakl ilustrowany zdjęciami z historii małżeństwa państwa Majewskich.

Chcesz zaangażować Szymona Majewskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE