Symulator WRC

Sztuka szybkiej komunikacji poprzez zabawę – profesjonalny ruchomy symulator WRC – wersja dla 2 osób (kierowca + pilot). Urządzenie posiada ruchome fotele oraz cztery monitory, które wiernie oddają doznania z jazdy prawdziwym samochodem rajdowym. Wszelkie detale nawiązują do sportowego auta. To urządzenie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, posiadające aluminiową konstrukcję oraz oświetlenie LED zapewniające doskonałą estetykę.

Sprzęt przeznaczony jest dla użytkowników w wieku ponad 10 lat, ich waga nie może przekraczać 120 kg na osobę. Program umożliwia odcinkową jazdę na czas (ok. 5 minut). Dla tych, którzy przed wyruszeniem chcą wyczuć pojazd, przygotowana jest szkoła jazdy na placu manewrowym. Komunikacja między kierowcą a pilotem odbywa się za pomocą interkomu. Nawigujący otrzymuje szczegółowe informacje, które musi przekazać za kierownicę w najbardziej zrozumiały sposób. Dołożono wszelkich starań, aby w profesjonalny sposób wywoływać pozytywne wrażenia w czasie zabawy.

Lekka konstrukcja wykonana całkowicie z aluminium umożliwia wniesienie urządzenia po schodach. Wymiary symulatora: 230 cm x 150 cm (po rozmontowaniu: 2 x 115 cm x 150 cm). Czas złożenia nie przekracza 30 minut. Wymagane zasilanie 230 V / 1,5 kW. Urządzenie waży 170 kg. Może stać zarówno na wolnym powietrzu, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

Symulator WRC umożliwia umieszczenie dowolnej szaty graficznej (np. reklamy) na zewnątrz, a nawet w samym programie. Do dyspozycji jest ponad 100 modeli różnych marek samochodów, nie tylko rajdowych.

Chcesz wynająć Symulator WRC ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE