Symulator sportowy

Symulator zręcznościowo-sportowy przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od wieku. Z atrakcji może skorzystać do 4 osób jednocześnie! Zabawy i konkursy prowadzi konferansjer. Urządzenie doskonale uatrakcyjni wszelkie imprezy integracyjne, firmowe, szkolenia itp.

Gry i zabawy
Dla wszystkich pasjonatów sportowych wyzwań oferowany jest pakiet gier sportowych. Nie wystarczy już tylko naciskanie klawiszy, czy klikanie myszą – do pracy trzeba zaangażować całe ciało! Świetna zabawa gwarantowana zarówno dla maniaków komputerowej rozrywki, jak i osób sceptycznie do niej nastawionych, możliwa do zorganizowania w sali konferencyjnej, na evencie firmowym, a nawet w plenerze! Pakiet przeznaczony dla osób powyżej 12. roku życia.

1. Symulator boksu – zmagania na ringu bez żadnych szkód cielesnych.
2. Symulator skoków narciarskich – utrzymując równowagę i balansując ciałem uczestnicy zabawy kierują poczynaniami bohatera na ekranie.
3. Slalom narciarski i snowboardowy – zjazd ze stoku z zawrotną prędkością – trzeba poprowadzić wirtualnego zawodnika ku zwycięstwu!
4. Symulator bramkarza – symulator umożliwia wcielenie się w rolę profesjonalnego piłkarza trenującego uderzenia głową (z nadlatującymi niespodziankami!).
5. Symulator tenisa ziemnego – kontrolery pozwalają na idealne odwzorowanie ruchów sportowca na ekranie.
6. Symulator wędkarski – do rywalizacji staje dwóch śmiałków, którzy starają się zdobyć jak najwięcej punktów w określonym czasie.
7. Symulator strzelniczy – obrona mieszkańców wioski przed najazdem obcych – zabawa solo lub w dwuosobowym zespole.
8. Symulator lekkoatletyczny – uczestnik stara się wykonać jak najwięcej obrotów hula-hop w określonym czasie, balansując swym ciałem.
9. Symulator zręcznościowy – należy doprowadzić kule do otworu, aby otworzyć kolejne poziomy (na czas!).
10. Maty do tańczenia – wszystko tutaj polega na odwzorowaniu ruchów ukazywanych na ekranie, tańcząc w rytm muzyki.
11. Symulator kręgli – uczestniczyć w zabawie mogą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe – duża porcja zdrowej rywalizacji gwarantowana!
12. Symulator golfa – intuicyjne sterowanie przy wykorzystaniu całego ciała pozwala wszystkim cieszyć się spokojną grą.
13. Symulator baseballa – klimat baseballowych rozgrywek poczuje każdy, wcielając się w rolę miotacza lub pałkarza.
14. Symulator bilarda – dzięki zastosowaniu technologii monitorującej ruchy w trzech wymiarach, uczestnicy mają wrażenie, że biorą udział w rzeczywistej rozgrywce.
15. Symulator czołgów – kultowy tytuł królujący na pierwszych konsolach do gier wideo powraca w świetnym stylu – dwuosobowe zespoły starają się pokonać przeciwnika!
16. Symulator cymbergaja – możliwość swobodnego kontrolowania siły uderzenia oraz kąta natarcia sprawia, że sterowanie jest intuicyjne i sprawia mnóstwo frajdy.
17. Symulator wyścigów byków – balansując ciałem, niczym prawdziwy jeździec, uczestnicy kierują biegiem zwierzęcia, by dotrzeć do mety jak najszybciej.
18. Symulator biegów – dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swą kondycję, ale nie pozwalają na to warunki – urządzenie umożliwia śmiałkom zmierzenie się na krótkim lub długim dystansie.
19. Symulator rzutów lotkami – koniec z typowymi dla tej zabawy problemami, takimi jak nieporęczne urządzenia i połamane lotki – czas na wieloosobową rozrywkę na najwyższym poziomie!
20. Symulator chodzenia po linie – urządzenie doskonale sprawdzi umiejętność balansowania ciałem uczestników – każdy z nich musi pokonać wyznaczony dystans w jak najkrótszym czasie.
21. Symulator łucznika – symulator pozwala wcielić się w postać, przed którą kiedyś drżeli najodważniejsi.

Chcesz wynająć Symulator sportowy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE