Symulator Samochodu

Profesjonalny Ruchomy Symulator Samochodu – wersja dla 1 osoby. Symulator Samochodu dla 1 osoby posiada ruchomy fotel oraz trzy monitory 24”, które oddają wierne doznania z jazdy prawdziwym samochodem skali 1:1. Wszelkie detale symulatora nawiązują do sportowego auta. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Nasz ruchomy symulator samochodu dla 1 osoby to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń. Urządzenie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.
Symulatory jazdy możemy połączyć w sieć, podnosimy tym samym poziom adrenaliny u wszystkich kierowców. Każdy z uczestników będzie ścigał nie tylko z samym sobą ale także widząc przeciwnika, który siedzi obok, na monitorze. Rywalizacja w realnym czasie pozwala odzwierciedlić emocje panujące na torze. Proponujemy 3 symulatory samochodowe spięte w sieć.
Na naszych symulatorach samochodu możemy zainstalować dowolną grę, począwszy od symulatorów bolidów F1 poprzez symulatory monster truck, symulatorów WRC i innych.

Chcesz wynająć Symulator Samochodu ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com