Symulator Lotu

Ruchomy symulator lotu dla dwóch osób posiada ruchome fotele oraz cztery monitory, które wiernie oddają doznania z lotu prawdziwym samolotem. Detale świetnie odwzorowują podniebne maszyny. To urządzenie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, posiadające aluminiową konstrukcję oraz oświetlenie LED zapewniające doskonałą estetykę. Atrakcja przeznaczona jest dla osób w wieku powyżej 10 lat oraz wadze do 120 kg. Program umożliwia lot w dowolnych warunkach atmosferycznych. Komunikacja między pilotem a instruktorem odbywa się za pomocą interkomu (słuchawek lotniczych). Prowadzący otrzymuje szczegółowe informacje, jak wystartować oraz zapanować nad samolotem. Dołożono wszelkich starań, aby w profesjonalny sposób wywoływać pozytywne wrażenia w czasie zabawy.

Symulator lotu umożliwia umieszczenie dowolnej szaty graficznej na zewnątrz, a nawet w samym programie. W ofercie jest ponad 100 modeli różnych statków powietrznych.

Lekka konstrukcja umożliwia wniesienie urządzenia po schodach. Może ono stać zarówno na wolnym powietrzu, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

Parametry:
–  wymiary w stanie złożonym: 230 cm x 150 cm,
–  wymiary w stanie rozmontowanym: 2 x 115 cm x 150 cm,
–  czas montażu: 30 minut,
–  zasilanie: 230V / 1,5 kW,
–  ciężar: 170 kg,
–  czas lotu: ok. 5 minut.

Chcesz wynająć Symulator lotu ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE