Symulator Lotu

Profesjonalny Ruchomy Symulator Lotu. Ruchomy Symulator Lotu dla dwóch osób – posiada ruchome fotele oraz cztery monitory 24″, które wierne oddają doznania z lotu prawdziwym samolotem. Detale symulatora nawiązują do realistycznego samolotu. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Ruchomy Symulator Lotu to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń. Zostań pilotem największych samolotów świata!
Symulator lotu przeznaczony jest dla osób w wieku powyżej 10 lat oraz wadze do 120 kg. Program umożliwia lot w dowolnych warunkach atmosferycznych. Komunikacja między pilotem a instruktorem odbywa się za pomocą interkomu (słuchawek lotniczych). Pilot otrzymuje szczegółowe informacje jak wystartować i zapanować nad maszyną. Wszystko zaprojektowane tak, aby w profesjonalny sposób oddać wrażenia z lotu.
Reklama na symulatorze i w programie
Ruchomy Symulator Lotu umożliwia umieszczenie dowolnej szaty graficznej zarówno na zewnątrz symulatora, jak i w samym programie komputerowym. W ofercie ponad 100 modeli różnych samolotów.
Instalacja symulatora w pomieszczeniach lub plenerze
Lekka konstrukcja wykonana całkowicie z aluminium umożliwia wniesienie urządzenia po schodach. Ruchomy Symulator Lotu może pracować zarówno w plenerze (namiot ochronny), jak i w pomieszczeniach zamkniętych.
Parametry urządzenia:
–  wymiary w stanie złożonym: 230 cm x 150 cm,
–  wymiary w stanie rozmontowanym: 2x 115cm x 150cm
–  czas montażu: max 30 min
–  zasilanie: 230V/1,5  kW
–  ciężar: 170 kg
–  czas lotu: ok. 5 min.

Chcesz wynająć Symulator Lotu ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com