Styczyński & Wałecki & Tioskow

Jerzy Styczyński z zespołu Dżem, Krzysztof Wałecki z zespołu Oddział Zamknięty oraz Jarosław Tioskow z zespołu Kasa Chorych postanowili połączyć się w akustyczne trio, które charakteryzuje się efektownymi dźwiękami gitarowymi oraz niesamowitą charyzmą członków tego zacnego grona muzyków. Panowie postanowili przenieść swych słuchaczy w pewien swoisty wehikuł czasu, w którym przedstawią utwory na których się wychowali oraz, którymi się inspirowali. Nie zabraknie światowych standardów blues-rockowych ani utworów wywodzących się z naszego kraju.

Jerzy Styczyński – polski gitarzysta od 1981 roku związany z legendą polskiego blues-rocka – zespołem Dżem. Styczyński to niezwykle szanowany gitarzysta, zapraszany do współpracy przez najwybitniejszych przedstawicieli tego gatunku. Uznany muzyk sesyjny, można go usłyszeć na płytach takich grup jak m.in. Harlem czy Cree. Jest również członkiem formacji stworzonej przez Ryszarda Sygitowicza o nazwie „Giganci Gitary”.

Krzysztof Wałecki – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów. Wokalista zespołu Oddział Zamknięty w latach od 1995-2000 oraz obecnie od 2016 roku. Twórca zespołu Vintage.

Jarosław Tioskow – polski gitarzysta, znany z grania techniką slide, wokalista, harmonijkarz oraz kompozytor. Wspólnie z Ryszardem Skibińskim założył w Białymstoku w roku 1976 zespół Kasa Chorych. Oprócz grania, związany również z wieloma programami profilaktycznymi związanymi ze zwalczeniem narkomanii oraz patologii społecznych.

Chcesz zorganizować koncert trio Styczyński & Wałecki & Tioskow ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE