Stan Tutaj

Parodysta i kabareciarz. Występuje na scenie od roku 1983. Zaczynał z grupą „Szerszeń” Kazimierza Brusikiewicza w warszawskim Grand Hotelu. Następnie brał udział w „Kabarecie Hanki Bielickiej” przez 3 sezony. W latach dziewięćdziesiątych można go było zobaczyć w Kabarecie „Pod Egidą” Jana Pietrzaka oraz „Pigwa Show”.

Stan Tutaj parodiuje (między innymi): piosenkarki (Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Hannę Banaszak, Kayah), piosenkarzy (Krzysztofa Krawczyka, Czesława Niemena, Ryszarda Rynkowskiego, Stachursky’ego), polityków (Lecha Wałęsę, Józefa Oleksego, Jacka Kuronia, Bronisława Geremka), zespoły (Budkę Suflera, Ich Troje, Golec uOrkiestra). Od 1997 roku artysta wydał 5 płyt, które sprzedały się w kilkusettysięcznych nakładach. Koncertuje za granicą dla Polonii w USA, Kanadzie oraz Australii.

Obecnie jego 60-minutowy program pt. „Parodie” można zamówić w najdalszych zakątkach naszego kraju. Stan występuje równie chętnie w warszawskiej Sali Kongresowej, co na małym przyjęciu np. w Międzyzdrojach!

Chcesz zorganizować występ Stana Tutaj ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE