Soundwalker

Soundwalker jest obecny obok czołowych polskich twórców klasycznych brzmień elektronicznych. Został zaproszony m.in. do udziału w festiwalu The Day of Electronic Music w Cekcynie, który jest uważany za jedno z najważniejszych wydarzeń cyklicznych dla tego gatunku muzycznego. Otworzył swoim koncertem Ocean Electro Festival we Władysławowie w 2013 roku, wystąpił obok Marka Bilińskiego, Roberta Kanaana i Przemysława Rudzia w pierwszej edycji Electro Day w Wejherowie.

Wśród bogatego instrumentarium artysty znajduje się m.in. niepozorny, ale legendarny Emitent String Ensemble – analogowy syntezator z lat 70. Instrument ten był używany m.in. przez takie gwiazdy, jak: Tangerine Dream, Air, The Eagles, Elton John, Pink Floyd, The Cure, Joy Division, OMD, Josh Wink, STYX, Tangerine Dream, Keane, Japan oraz New Order.

W czasie godzinnego koncertu artysta zabierze słuchaczy do niezwykłego świata. Pojawią się nie tylko największe przeboje Jean-Michel Jarre’a, Marka Bilińskiego, Vangelisa, ale także znane tematy muzyki filmowej, które na stałe wpisały się do historii w czasach, kiedy syntezatory spowodowały prawdziwą rewolucję (przykładem może być słynny wątek muzyczny „Axel F” z filmu „Gliniarz z Beverly Hills” Harolda Faltermeyera, jak również tematy z filmów „Miami Vice”, „Mission Impossible” itp.).

Muzyce towarzyszyć mogą ciekawe efekty świetlne oraz wizualizacje. W przerwach między utworami Soundwalker nawiązuje w ciekawy sposób do historii rozwoju instrumentów elektronicznych, a także – idącego w ślad za nimi – gatunku muzycznego. W trakcie show może się też odbywać np. prezentacja firmy (najważniejsze tematy związane z daną marką przedstawione na ekranie).

Chcesz zorganizować koncert Soundwalkera ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE