Sound Fusion – Magdalena Szymańska

Zapraszamy do odkrycia jedynej w Polsce artystki, która przy pomocy elektrycznych skrzypiec jest w stanie porwać, rozbawić i roztańczyć każdą publiczność! Magdalena Szymańska jest skrzypaczką pełną pasji i charyzmy, z tym charakterystycznym błyskiem w oku. Ze swoim nietuzinkowym, odważnym podejściem wyszła poza ramy „standardowego” grania na skrzypcach. Śmiało łączy style muzyczne, grając np. klasykę z nowoczesnym twistem. Świetnie czuje się w utworach klasycznych,  muzyce rozrywkowej czy mocniejszych rockowych brzmieniach – dla niej nie ma granic. Posiada wieloletnie doświadczenie koncertowe i sceniczne.

Oferta zawiera propozycje różnych występów, a rodzaj proponowanego pokazu zależy m.in. od charakteru imprezy, życzeń organizatora. Za każdym razem można dobrać to, co najbardziej będzie pasowało do danego wydarzenia. Warto zaznaczyć, że każdy występ to inna stylizacja, inna muzyka. Jeśli w ofercie nie ma akurat wybranego przez Państwa repertuaru, to można taki przygotować, nie stanowi to problemu.

PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE POKAZÓW:
Skrzypce klasyczne najlepiej sprawdzają się na tzw. bankietowej części wydarzenia, czyli spokojniejszych momentach uroczystości.  Skrzypce są nagłośnione w systemie bezprzewodowym, więc Artystka porusza się tanecznym krokiem po całej scenie, a nawet pomiędzy stolikami, nawiązując bezpośredni kontakt z gośćmi. Muzycznie polecamy np. standardy muzyki rozrywkowej – zagranicznej i polskiej, typu F. Sinatra, L. Armstrong, Abba, Edyta Geppert itp., mogą to być jednak dowolnie wybrane utwory, chociażby z muzyki filmowej – decyzja należy do Państwa.

Czas występu – około 45 – 50 minut.

Jako główną atrakcję wieczoru proponujemy show na skrzypcach elektrycznych.

Skrzypce elektryczne to porywający, widowiskowy show w wielu odsłonach, który stanowi niesamowitą atrakcję całej imprezy. Najchętniej wybieranym jest Show w rytmach Latino, w trakcie którego Magdalena gra na skrzypach elektrycznych i jednocześnie tańczy. Istnieje również możliwość stworzenia show na indywidualne życzenia, Magdalena chętnie podejmuje się niestandardowych wyzwań.

Czas występu – około 20 minut.

Proponowane rodzaje show:

– Latino
– Rock
–  Pop
–  Muzyka filmowa
–  Klasyka z nowoczesnym twistem
–  Lady Pank
–  Sportowe
–  Muzyka polska
–  Folk

Każdy występ to starannie dobrana stylizacja dopasowana do charakteru występu. Jeśli podczas eventu skrzypaczka występuje 3 razy, to za każdym razem jest to inna odsłona, inny rodzaj muzyki, inna stylizacja.

Na daną imprezę można również zaproponować np. 2 – 3 wyjścia po 10 – 12 min, np. w stylu pop czy rock, a na finał show na skrzypcach elektrycznych. Możliwości konfiguracji jest wiele. Istnieje również opcja występu na koncertach plenerowych, tutaj proponujemy występ 1,5 h. Repertuar do ustalenia.

Indywidualna wycena imprezy uzależniona jest od charakteru eventu i rodzaju występu.

Chcesz zorganizować koncert Sound Fusion Magdaleny Szymańskiej ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com