SoniaM

Sonia Michalczuk – pseudonim artystyczny SoniaM to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Właściwie od dzieciństwa związana z muzyką. W wieku 23 lat rozpoczęła poważną karierę jako wokalistka i autorka tekstów w zespole Ósmy Dzień. Z zespołem była związana przez 2 lata i w tym czasie, w roku 2009, doczekała się pierwszej radiowej emisji swojego utworu, który trafił na listę niezależnych przebojów i utrzymał się na niej przez rekordowe 13 tygodni na pierwszym miejscu

Także w roku 2009 miał miejsce festiwal, podczas którego artystka po raz pierwszy otrzymała Nagrodę Publiczności. W lipcu 2010 roku wystąpiła na festiwalu MotoNoce, by jeszcze w tym samym roku rozpocząć karierę wokalną w zespole Radiosound.

Dziesiątki występów na jam sessions w różnych miastach całego kraju, sukcesy, jak i reakcje publiczności na jej występy skłoniły ją do rozpoczęcia solowej kariery. SoniaM jest artystką wszechstronną i elastyczną. Potrafi nawiązać fantastyczny kontakt z widzami, a koncert dla kilkutysięcznej widowni nie jest dla niej niczym nowym. Jej utwory są klimatyczne, a teksty, które tworzy, płyną wprost z serca. Swój recital uzupełnia znanymi coverami, zgodnie z zasadą, że lubimy te piosenki, które już znamy. Dzięki takiej kompozycji utworów słuchacze mogą poczuć się na koncercie jak na spotkaniu ze starym, sprawdzonym przyjacielem.

SoniaM uwielbia występować przed publicznością zarówno podczas kameralnych koncertów, jak również na ogromnych imprezach jak np. Miejski Sylwester 2018 w rodzinnym Olsztynie. W styczniu 2018 wystąpiła na żywo w rozgłośni Radia ZET, a jej drugi teledysk „Czy znikniesz” został zaakceptowany do emisji w muzycznych stacjach TV. 5 lutego 2018 SoniaM wystąpiła z zaaranżowanym przez siebie utworem Niny Simone podczas głównego pokazu na Gali FashionTV Magazine. Na 2018 rok planowane są występy na dużych festiwalach oraz wiele koncertów. W czerwcu SoniaM występuje jako support podczas koncertu z okazji 25-lecia zespołu IRA. Lipiec to występ podczas Paris Fashion Week. Premiera pierwszej płyty artystki zaplanowana jest na czerwiec/lipiec.

Chcesz zorganizować koncert SoniM ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com