SolidRock

SolidRock to coverband wykonujący utwory Dire Straits. „Money for nothing” czy „Walk of live”. Na koncercie SolidRock możesz je sobie przypomnieć, ale usłyszysz też nie mniej znane „Sultans of swing”, „Calling Elvis”, „So far away”. SolidRock to kawał dobrej muzyki gitarowej, a członkowie zespołu to muzycy z wieloletnim doświadczeniem.

Andrzej Waluk – gitarzysta, wokalista i założyciel zespołu SolidRock – w latach 80. i 90. rozwijał swoje umiejętności gitarowe w zespołach Fighter, Misja i Yeti. Równolegle, zafascynowany muzyką Marka Knopflera z Dire Straits, ćwiczył jego utwory, snując plany założenia w przyszłości cover-bandu. W 2013 roku postanowił zrealizować swój pomysł i zaprosił do współpracy równie doświadczonych muzyków.

Maciek Hacia – wokalista, gitarzysta, klawiszowiec – przygodę z rock and rollem rozpoczął w hardrockowej formacji Epidemia, z którą występował całą dekadę lat 90. Po 2000 roku zorganizował grupę Camelleon. Od 15 lat gra też na akordeonie w zespołach folkowych.

Przemek Lenart – basista współpracujący z olsztyńskimi zespołami „Czyści jak łza”, „Mocni w wierze”, „Annette Music”, „Wodny Patrol” oraz z zespołem Bartka Zdanowicza, zwycięzcy dwóch edycji Szansy na Sukces i półfinalisty Idola.

Zbyszek Chrzanowski – perkusista – najbardziej doświadczony muzyk SolidRocka’a. Jego bębny można usłyszeć na płytach zespołów Babsztyl, Czarek Makiewicz i Koltersi, Big Day, czy w piosenkach Ampharomeo.
Jako muzyk sesyjny brał udział w wielu nagraniach innych wykonawców.

SolidRock to solidna dawka porządnego energetycznego rocka!

Chcesz zorganizować koncert zespołu SolidRock ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE