Smolik

Andrzej Smolik to jeden z  najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce. Jedyny, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (np.: Katarzyna Nosowska, Robert Gawliński, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Maria Peszek), wydaje swoje własne autorskie / producenckie płyty. Dotychczasowe albumy sygnowane nazwiskiem Smolika spotkały się z wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i recenzentów oraz całej branży muzycznej.

Smolik z wielkimi sukcesami produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii, a także filmów reklamowych. Jego nazwisko od kilku lat nierozerwalnie wiąże się nie tylko z muzyką, ale też z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami oraz nowoczesną elegancją. Potwierdzają to nagrody, jakie artysta otrzymał w ostatnich latach, np.: TRENDY ELLE, bardzo prestiżowy Paszport Polityki, Fryderyk (Produkcja Roku 2006, 2009, Najlepszy Kompozytor Roku 2003, 2006), trzykrotna nominacja do nagrody MTV European Music Award. Na początku 2008 roku Smolik został także wyróżniony nagrodą Kreatura 2008 za wkład w muzykę reklamową. Jego dzieło „The Trip” to bezprecedensowy przykład współpracy między filmowcami a muzykiem.

Koncert „Smolik z gośćmi”.

Do podstawowego składu: perkusja, trąbka, bas, gitara, syntezatory i podstawowi wokaliści, czyli Skubas i Kasia Kurzawska, często zapraszani są inni goście, którzy pojawili się na płytach artysty, jak np. Novika, Mika Urbaniak, Kev Fox.

Chcesz zorganizować koncert Smolika ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE