Smile

Grupa Smile zaprezentuje Państwu mocno energetyczną porcję tego, na co wszyscy czekają i przy czym chcą się bawić. Jest to popularny, sprawdzony zespół coverowy, wykonujący muzykę w 100% na żywo. Działa na rynku eventowym od ponad 10 lat, proponując najwyższych lotów rozrywkę dla przeróżnych odbiorców. Współpracuje z agencjami eventowymi, największymi światowymi korporacjami (w trakcie imprez zamkniętych dla pracowników lub kontrahentów), miejskimi instytucjami kulturalnymi (podczas dni miast, imprez plenerowych, pikników itp.), a także z osobami prywatnymi (np. przy okazji przyjęć weselnych).

W ofercie Smile znajdują się koncerty:

„Live Tina Turner Show”
Królowa rocka jest tylko jedna, dlatego formacja chce zabrać Państwa w podróż razem z Tiną Turner. Niezapomniany show i wielkie hity (np. „Simply The Best”) w ich wykonaniu to gwarancja dobrej zabawy, jak również niezapomnianych wrażeń!

„Boogie Night Fever”
Lata 70. kocha wielu – niezależnie od wieku. Kolorowy, szalony show z udziałem Smile to „powrót do przeszłości”. Największe przeboje oraz odpowiednio dobrane kostiumy przeniosą Państwa w niesamowity okres. Projekt świetnie sprawdzi się na różnych imprezach!

„Smooth Jazz”
Specjalnie dobrany repertuar na bardziej kameralne spotkania dla prawdziwych melomanów. Dzięki współpracy ze znanym producentem muzycznym artyści rozpoczęli autorski projekt, który bardzo dobrze sprawdza się podczas eventów.

Wszystkie projekty można ze sobą łączyć!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Smile ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE