Skalar’s
Zespół Skalar’s to kontynuacja działalności artystycznej Daniela Jaroszewicza prowadzonej dotychczas w zespole Skalar. Daniel wraz z Mariuszem w lipcu 2002 roku nagrali clip do piosenki „Ty nie kochasz”. Promował on ich drugi materiał, który został wydany pod koniec wakacji 2002. Kaseta „Ty nie kochasz” okazała się prawdziwym hitem muzycznym. Zawiera ona 10 utworów utrzymanych w stylu lekkiego dance.

W roku 2004 grupa zaprezentowała swoje najnowsze nagranie pt. „W tę noc”. Utwór ten szerszej publiczności został przedstawiony na majowej gali w Jaświłach. Wtedy właśnie nakręcono teledysk do tej piosenki. „W tę noc” cieszy się olbrzymią popularnością – cały czas utrzymuje czołowe pozycje na listach przebojów. Nagranie zostało uznane za Hit Lata 2004.
Kolejną płytę promował także bardzo popularny ostatnio utwór „Płakałaś” i dyskotekowy numer „Nie wiesz co tracisz”. W 2008 roku grupa wydała nakładem firmy fonograficznej Hit’n’hot kolejną płytę , pod tytułem „Kochanek” i właśnie o tym tytule utwór promował ten krążek, na płycie znalazły się również takie hity jak „Szibi Dibi”, „Promienie” czy „Żółty ananas”.
W listopadzie 2012r Daniel Jaroszewicz postanowił rozpocząć  działalność muzyczną pod nazwą „Skalar’s”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Skalar’s ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com