Singin’ Birds

Singin’ Birds to trio wokalne, którego znakiem rozpoznawczym jest retro stylistyka oraz brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska oraz Dominika Dulny poznały się w szkole muzycznej, a ich wspólne pasje i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa już od kilku lat. Singin’ Birds to nie tylko trzy współbrzmiące głosy. Wokalistkom nieodłącznie towarzyszy zespół profesjonalnych instrumentalistów. Każdy z nich dodaje do całości swój niepowtarzalny charakter, a także brzmienie. Za aranżację i produkcję muzyczną odpowiada człowiek wielu talentów – pianista Marcin Piękos.

Szerokiej publiczności grupa dała się poznać m.in. podczas  50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, półfinału „Must Be The Music”, programu „Jaka to melodia?”, czy trasy koncertowej organizowanej przez Program 1 Polskiego Radia – „Lato z Radiem”.

Muzyka formacji działa niczym wehikuł czasu. Przenosi słuchaczy w eleganckie i szykowne czasy swinga, by innym razem wrócić do szalonych lat 50. i 60., pełnych rock’n’rolla oraz bigbitu, a następnie zaskoczyć zupełnie nowoczesnym brzmieniem. Singin’ Birds kochają zabawy muzyką, mieszają nowe ze starym, wciąż eksperymentują, bo wiedzą, że tylko wtedy powstaje coś niepowtarzalnego.

Program Świąteczny

Zespół wykonuje również programy świąteczne, które idealnie sprawdzają się podczas organizowanych w grudniu wigilii firmowych i Christmas party, wprowadzając gości w przedgwiazdkowy nastrój. Repertuar obejmuje znane amerykańskie i polskie piosenki związane z zimą oraz Bożym Narodzeniem.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Singin’ Birds ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE