Singin’ Birds

Singin’ Birds – pierwszy polski zespół nawiązujący do amerykańskiej tradycji muzycznej z I połowy XX wieku, czyli swingujących grup wokalnych śpiewających w bliskiej harmonii. Ćwierkający w retro stylu zespół tworzy rozśpiewane trio – Dominika Kasprzycka-Gałczyńska, Joanna Czarkowska i Dominika Dulny. O instrumentalną oprawę dbają pianista Marcin Piękos, kontrabasista Jacek Kaliszewski, perkusista Marcin Marcel Piszczorowicz oraz sekcja dęta.

SINGIN’ BIRDS dało poznać się szerszej publiczności m.in. dzięki występom w konkursie Debiuty podczas 50. KFPP w Opolu i w półfinale telewizyjnego programu Must Be The Music.
Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach aranżacje i współbrzmienia głosów w ścisłej harmonii stanowią ucztę nawet dla najbardziej wymagających melomanów. Zespół łączy muzyczny profesjonalizm ze świetną zabawą i humorem, a także oferuje niezwykle różnorodny repertuar od porywającego swingu, przez przekorne country i zabawnego rockandrolla, aż po nastrojowe ballady. Tchnie nowe życie w perełki muzyczne, które dawno odeszły już do lamusa, jak i dodaje nutkę czarno-białego smaku do najnowszych hitów, a także tworzy swoje własne, niepowtarzalne piosenki.

Program Świąteczny

Singin’ Birds wykonuje również programy świąteczne, które idealnie sprawdzają się podczas organizowanych w grudniu wigilii firmowych i Christmas party, wprowadzając gości w przedgwiazdkowy nastrój. Repertuar obejmuje znane amerykańskie i polskie piosenki związane z zimą oraz Bożym Narodzeniem.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Singin’ Birds ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com