Roxanne – Roxette Cover Band

Pierwszy w Polsce Roxette Live Show! Roxanne to zespół 6 osób grających największe przeboje znanego na całym świecie Roxette. Tak, jak w oryginale, liderami są Marzena/Marie (wokal/gitara/keyboard) oraz Daniel/Per (wokal/gitara). Towarzyszą im instrumentaliści: gitarzysta, basista, pianista i perkusista. Roxanne  proponuje 1,5-godzinny show starannie dopracowany pod względem wizualnym i muzycznym. Aranżacje to wierne kopie oryginalnych wykonań.

Wokalistka występuje w oryginalnych strojach z lat 80. i 90. – czasów największej popularności zespołu. Wygląda jak prawdziwa Marie, śpiewa w oryginalnych tonacjach, nie zmieniając linii melodycznych, gra również na gitarze elektrycznej i syntezatorze. Energią, seksapilem i przenikliwym głosem przypomni m.in. „It must have been love”, „Dangerous”, „Dressed for success”, „Fading like a flower”, „Sleeping in my car”, „Spending my time”, „Listen to you heart”, „Dance away”, „Almost unreal”, „Run to you”, „Soul deep” i wiele innych hitów.

Przystojny wokalista to sam Per – śpiewający gitarzysta, który dopełnia duet z Marie, polską Marzeną, śpiewając „Joyride”, „How Do You Do”, „Big Love”, „The Look”, „Real sugar”.

Roxanne proponuje Państwu powrót do przeszłości, do czasów szkolnych dyskotek, radiowych list przebojów. Organizując ich koncert mają Państwo gwarancję wspólnej zabawy, dynamicznego show, niezapomnianych wrażeń. To koncert samych przebojów!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Roxanne ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com