Roxanne – Roxette Cover Band

Pierwszy w Polsce Roxette Live Show! Roxanne to zespół grający największe przeboje znanego na całym świecie Roxette. Tak, jak w oryginale, liderami są: Marzena/Marie (wokal/gitara/keyboard) oraz Daniel/Per (wokal/gitara). Towarzyszą im instrumentaliści. Roxanne proponuje 1,5-godzinny show starannie dopracowany pod względem wizualnym i muzycznym. Aranżacje to wierne kopie oryginalnych wykonań.

Wokalistka występuje w strojach z lat 80. i 90. – czasów największej popularności formacji. Wygląda jak prawdziwa Marie, śpiewa w oryginalnych tonacjach, nie zmieniając linii melodycznych, gra również na gitarze elektrycznej i syntezatorze. Energią, seksapilem i przenikliwym głosem przypomni m.in. „It must have been love”, „Dangerous”, „Dressed for success”, „Fading like a flower”, „Sleeping in my car”, „Spending my time”, „Listen to you heart”, „Dance away”, „Almost unreal”, „Run to you”, „Soul deep” i wiele innych hitów.

Przystojny wokalista to sam Per – śpiewający gitarzysta, który dopełnia duet z Marie, polską Marzeną, śpiewając „Joyride”, „How Do You Do”, „Big Love”, „The Look”, „Real sugar”.

Roxanne proponuje Państwu powrót do przeszłości, do czasów szkolnych dyskotek, radiowych list przebojów. Organizując ich występ, mają Państwo gwarancję wspólnej zabawy, dynamicznego show oraz niezapomnianych wrażeń. To koncert samych przebojów!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Roxanne ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE