Romen

Członkowie grupy to laureaci I nagrody (1999 r.) i Grand Prix (2000 r.) prestiżowego Festiwalu Kultury Romów w Ciechocinku. Artyści odnosili również sukcesy indywidualnie. Adrian Kowalski „Brian”, najmłodszy z nich, w latach 2006 i 2007 był laureatem konkursów stypendialnych dla uzdolnionych uczniów romskich. Wskazówek udzielali mu wybitni skrzypkowie, m.in. Miklosz Deki Czureja, będący wzorem dla tego młodego wirtuoza.
Edward Kowalski „Krystiano” jest laureatem organizowanej przez TVN „Drogi do gwiazd”, gdzie pod okiem Zbigniewa Wodeckiego popisał się zaaranżowanym przez siebie utworem z repertuaru „Gipsy Kings”. Od 2003 r. wspólnie z Urzędem Miasta Płocka organizują Międzynarodowy Festiwal Romów – „Cygańską Noc”. Koncertują w kraju i za granicą, m.in. w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Francji. Ich występy są żywiołowe, pełne uroku i profesjonalnie przygotowane. Pozostawiają niezatarte na długi czas wspomnienia uczestników. Oprócz działalności na estradzie, swoim tańcem i śpiewem uświetniają również mniejsze przyjęcia. Mają także specjalny program przygotowany na „cygańskie wesele”.

Polecamy Państwa uwadze ich bogaty, pełen temperamentu repertuar. Mamy nadzieję, że docenicie Państwo wirtuozerię muzyków, kunszt tancerek oraz piękno barwnych strojów.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Romen ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE