Romantic Fellas

Zespół Romantic Fellas powstał w 2015 roku z inicjatywy Ignacego Matuszewskiego – krakowskiego producenta, pianisty i kompozytora. Jego pasja do analogowych syntezatorów, jak również notoryczne zbieractwo sprzętów – to właśnie zdefiniowało brzmienie Romantic Fellas, nadając kompozycjom niepowtarzalny, lekko sarkastyczny charakter. Głosem formacji został Kuba Bugała – krakowski wokalista, songwriter, który pokazał się fanom – przyzwyczajonym do jego autorskiego Further Away – z kompletnie innej strony.

Do Kuby i Ignacego dołączyli: Jacek Długosz – gitarzysta, znany ze współpracy z Adrianem Utleyem, Beatą Banasik i Agathą; Justyn Małodobry – basista, producent, założyciel Lennox Row, członek Stanisław Słowiński Quartet, Gadabit; oraz Michał Pamuła – perkusista, członek Balkanscream, TAU, Soflow.

Profesjonalne wykształcenie oraz wieloletnia przyjaźń pozwoliły ukończyć debiutancką płytę formacji w zaledwie 4 miesiące od założenia grupy. Album „How To Be Romantic” powstał w domowym studio Ignacego Matuszewskiego, który był odpowiedzialny za produkcję i miks wszystkich utworów.

Romantic Fellas to laureat Festiwalu Młodych Talentów 2016.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Romantic Fellas ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE