Romanca Operowo

Przygotowane z wielkim rozmachem inscenizacyjnym widowisko w reżyserii Rolanda Bilickiego i Jerzego Grabowskiego. Muzyczno-taneczny show, pełny orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy – romansów rosyjskich. Roland Bilicki, gwiazda muzyki romskiej, zaprosił do współpracy najlepszych w Polsce i Europie muzyków. W programie pełnym wigoru i radości życia zabrzmią najwspanialsze utwory cygańskie.

Cudowna autentyczna muzyka romska, śpiew i taniec, a także niesamowite stroje stwarzają niezapomnianą atmosferę i wprowadzają widzów w zaczarowany oraz tajemniczy świat Romów. Oryginalna uroda artystów zespołu Romanca i ich interpretacja utworów gwarantują odbiorcy niezapomniane przeżycia, wspaniałą zabawę, a także bezgraniczną miłość do cygańskiej muzyki. W spektaklu gościnnie występują gwiazdy polskiej sceny operowej: Ramona Rey, Sylwia Lorens, Leszek Świdziński. Zaprezentują oni dzieła muzyki operowej i operetkowej, których to twórcy inspirowali się kulturą i muzyką Romów.

Artystom na scenie towarzyszy sześcioosobowa grupa taneczna Rada Dance Art, specjalizująca się w synchronicznym tańcu cygańskim. Koncert prowadzi dziennikarka TVP Iwona Kubicz. Koncert jest wykonywany przy pełnej scenografii. Podczas widowiska na scenę wychodzą żywe konie.

Chcesz zorganizować koncert Romanca Operowo ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE