Robert Janowski

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować i przybliżyć Państwu wyjątkowego artystę – Roberta Janowskiego. Przez wiele lat gościł on na ekranach milionów telewidzów jako prezenter uwielbianego przez polską publiczność programu rozrywkowego „Jaka to melodia?”. Można go było usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje w audycji pt. „Muzyka mojego życia”. To artysta wrażliwy na emocje innych, dlatego każdy z jego koncertów lub prowadzonych eventów jest niepowtarzalny.

Oto propozycje imprez, jakie znajdą Państwo w ofercie Roberta Janowskiego:

„Przebojowy koncert” – artysta wraz z zespołem prezentuje największe hity muzyki rozrywkowej. Publiczność doskonale bawi się w rytmach swoich ulubionych przebojów. Każdy koncert cechuje wspaniała atmosfera, a także entuzjastyczne, elektryzujące wykonanie każdej piosenki.

„Przebojowy koncert z quizem” – w czasie pełnego wrażeń oraz przebojów show wykonawcy zapraszają gości do aktywnego udziału poprzez zabawę polegającą na odgadnięciu przez słuchaczy wygrywanej melodii. Quiz odbywa się zgodnie z regułami znanego telewizyjnego programu, ale generuje jeszcze większą dawkę humoru!

„Song.pl” – w repertuarze koncertu znajdą Państwo utwory z nastrojowej płyty Roberta Janowskiego o tym samym tytule, jednak utrzymane w czarującym klimacie lat dwudziestych. Oprócz wokalisty na scenie występuje „standardowa” grupa muzyków, ale w tym wariancie do współpracy zapraszana jest również sekcja dęta.

„Osiemdziesiąte.pl” – program utrzymany w tematyce szalonych lat osiemdziesiątych. To prawdziwy muzyczny wehikuł czasu. Nie zabraknie uwielbianych przez Polaków, a zaaranżowanych przez Janowskiego piosenek, takich jak: „Kryzysowa narzeczona”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Jolka, Jolka pamiętasz”.

„Recital autorski” – forma muzyczna przeznaczona na bardziej kameralne wydarzenia. Ujmujące klasyczne utwory brzmią rewelacyjnie w nowej interpretacji wokalisty, a wszystko odbywa się przy akompaniamencie znakomitego zespołu muzycznego (instrumentarium: dwie gitary i kontrabas). Poetyckie, niepowtarzalne kompozycje tworzą atmosferę wyrafinowanego spotkania artystycznego, przy jednoczesnym utrzymaniu swobodnego, bliskiego kontaktu z widownią. Romantyczne piosenki tworzą przytulną i niebanalną formę. Na scenie Robertowi towarzyszą: Sebastian Ruciński – gitara, Tomasz Wójcik – gitara, Piotr Górka – kontrabas.

Koncerty kolędowe – świąteczne śpiewanie przynoszące radość ducha, będące naszą wspólną tradycją. Wokalista kolęduje razem ze swoimi przyjaciółmi z programu „Jaka to melodia?”. Te przepiękne spotkania to połączenie tradycji oraz niesamowitych, niezapomnianych wrażeń.

Prowadzenie imprez – Robert Janowski świetnie sprawdza się również jako konferansjer.

Jeśli organizujecie Państwo imprezę plenerową – najlepszą propozycją jest Przebojowy Koncert Roberta Janowskiego z zespołem z programu „Jaka to melodia?”. Siedemdziesiąt minut fantastycznej zabawy przy największych hitach gwarantowane!

Chcesz zorganizować koncert Roberta Janowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE