Roan

Zespół, który istnieje od 1991 roku. Posiada w swoim dorobku sześć płyt oraz składankę największych przebojów grupy. Utwory Roan znajdują się na wielu polskich składankach. Grupa w swoim dorobku posiada ok. 20 teledysków, które prezentowane były w wielu stacjach muzycznych oraz otrzymały nominację do prestiżowej nagrody Yach Film Festiwal. Formacja zagrała ponad 1000 razy, nie tylko w Polsce, ale również w USA Holandii, Niemczech, we Francji i Włoszech. Z powodzeniem występowała w Chinach, gdzie na jej koncerty przychodziły tysiące fanów. Powstał nawet reportaż z tej trasy zespołu. Roan można było również posłuchać na dużych festiwalach.

W roku 1996 Roan nagrał swój największy przebój, „Ten zimowy czas”, zaśpiewany wspólnie z Fiolką Najdenowicz, De Su, Andrzejem Piasecznym, Andrzejem Krzywym z De Mono i Nazarem.

W 2009 roku zespół wystąpił na festiwalu Hity na czasie, jako polska propozycja „Hitu lata”, gdzie wykonał utwór „Podnieś głowę”.

Formacja angażuje się w projekty charytatywne – w latach 2008-2009 zagrała 14 koncertów, niosąc pomoc dla dzieci, oraz serię koncertów pod hasłem „Narkotyki na śmietniki” o przeciwdziałaniu narkomanii.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Roan ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE