Rico Sanchez

Liderem zespołu jest Rico Sanchez – muzyk pochodzący z Macedonii. Już w 14. roku życia stał się on członkiem profesjonalnej grupy muzycznej, grającej ludową macedońską muzykę, której nurt przejawia się w twórczości najpopularniejszej Cyganki świata, Królowej Cyganów Esmy Redzepovey. Jego zespół grał głównie muzykę macedońskich Cyganów, ale usłyszeć w ich graniu można było nuty z całych Bałkanów, a także pobrzmiewające odległym echem dźwięki z Indii oraz Hiszpanii.
Przez lata Rico Sanchez odwiedził wiele krajów, w których grał w międzynarodowych zespołach cygańskich. Współpracował z Gipsy Kings, biorąc udział w tzw. Gipsy session.
Kiedy Rico zakładał zespół, wiedział, jaką muzykę chce grać. W jego składzie znaleźli miejsce muzycy z różnych krajów świata. Wykonywana przez grupę gorąca muzyka latynoska, rumba-flamenca, jest zawsze doskonałą propozycją do zabawy na różnego rodzaju koncertach i eventach. Wspaniały show Sancheza to doskonała kompilacja znanych przebojów Gipsy Kings, takich jak „Volare”, „Bamboleo” czy „Soy”, z własną twórczością Rico. Swoją żywiołowością nieśmiertelne przeboje porwą każdego do zabawy!

Chcesz zorganizować koncert Rico Sancheza ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE