Retrospektakl

Retrospektakl to sześcioosobowy zespół młodych, pełnych energii muzyków umiejących porwać publikę w każdym wieku. Ich piosenki to spontaniczny miks takich gatunków jak: muzyka poetycka, folk, jazz, pop czy rock. Bogate, akustyczne instrumentarium połączone z wyjątkową wrażliwością i ekspresją sprawiają, że ich występy na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Założycielami i liderami zespołu są Maria Holka i Alek Baszun, będący też twórcami muzyki i tekstów wszystkich piosenek Retrospektalu.

Koncert Retrospektaklu pt. „Wino”, to pełna kolorów muzyczna podróż przez świat emocji, różnorodnych brzmień i intrygujących historii. W występach zespołu radość miesza się z liryzmem, melancholia z humorem, a tajemnica z prostymi prawdami. Wszystko tworzy spójną całość, przez którą artyści zarażają ze sceny swą pasją i miłością do muzyki.
Zespół ma na koncie liczne nagrody i wyróżnienia. Wielokrotnie pojawiał się zarówno w telewizji, jak i w radiu. W listopadzie 2018 r. ukazała się pierwsza płyta zespołu Retrospektakl pt. „Wino” (dystr. Universal Music Polska) złożona w całości z piosenek z muzyką i tekstami duetu Holka-Baszun.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Retrospektakl ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com