REDLIN

Mocna dawka światowego folku w nowoczesnym, profesjonalnym i żywiołowym wykonaniu. Zespół powstał w 2000 roku i od początku swego istnienia inspirował się szeroko rozumianą muzyką folk. Pierwsze lata działalności grupy koncentrowały się wokół muzyki celtyckiej, co zaowocowało autorskim albumem pt. „Intro”. Różnorodność zainteresowań muzyków doprowadziła jednak wkrótce do poszerzenia repertuaru o utwory inspirowane folkiem światowym. Powstał kolejny album – „Cztery strony”, zawierający muzykę już nie tylko celtycką, ale m.in. rosyjską, węgierską, amerykańską i polską.

Charakterystyczną cechą formacji jest pop-rockowe brzmienie i wielka ekspresja muzyków, którzy niejednokrotnie potrafią zejść ze sceny, bawić się wraz z publicznością, a także nawiązywać z nią swoisty dialog. REDLIN, oprócz odegrania już ponad 600 koncertów na terenie całej Polski i poza jej granicami, był również gościem stacji telewizyjnych i radiowych. Gra z prawdziwą radością, która dzieli się z fanami. Zawodowi muzycy i oryginalne stroje czynią z występów grupy prawdziwy folkowy show zagrany w formie pop-rockowej.

Program świąteczny

Zespół przygotował ciekawy, oryginalny i wyjątkowy w swoim brzmieniu okolicznościowy koncert pt. „Kolędy Świata”. Najpiękniejsze kolędy polskie, jak również czeskie, kolumbijskie, afrykańskie, angielskie, włoskie, ukraińskie, i z wielu innych krajów, prezentowane są w blasku wigilijnych świec, przeplatane opowieściami o zwyczajach i tradycjach, jakie panują w różnych częściach świata.

Chcesz zorganizować koncert zespołu REDLIN ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE