Red Heels

Jedyny w Polsce rockowo-popowy żeński zespół smyczkowy! Energiczne, kobiece, zmysłowe… Łączą świat klasycznych instrumentów ze światem popu i muzyki rockowej. Koncerty Red Heels to prawdziwa uczta dla oczu i uszu, są one dopracowane pod względem muzycznym, choreograficznym i wizerunkowym. Sekret sukcesu artystek polega na połączeniu profesjonalizmu z ich życiową pasją. Udowadniają, że na instrumentach klasycznych można zagrać jazz, pop, rock a nawet połączyć je z muzyką elektroniczną.

W trakcie ponad 8 lat działalności artystycznej miały przyjemność obsługiwać największe firmy z branż motoryzacyjnej, bankowej czy lotniczej i wielu, wielu innych. Zespół został finalistą programu „Mam Talent!” i niejednokrotnie pojawiał się w wielu programach telewizyjnych oraz produkcjach filmowych. W 2018 roku Anna – liderka zespołu wystąpiła na zaproszenie Konsulatu Polskiego podczas Gali rozdania nagród Biznesowych w Nowym Jorku.

Red Heels koncertuje w kraju i za granicą. Uświetnia swoimi występami różnego typu wydarzenia, od najbardziej oficjalnych, po kameralne spotkania, takie jak: gale, jubileusze, otwarcia, premiery produktów, konferencje, imprezy firmowe, eventy, uroczyste kolacje itp.

Propozycje koncertowe:

  • Wersja standardowa: kobiece trio smyczkowe,
  • Red Heels BLACK: trio smyczkowe kobiet z męskim pazurem na perkusji,
  • Red Heels DeLuxe: trio smyczkowe z wokalem,
  • Red Heels Solo: występ skrzypaczki.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Red Heels ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE