Ramolsi

Naukowcy z największych uniwersytetów kłócą się do dziś o datę powstania grupy. Ważne, że grupa gra i bawi publiczność w każdym wieku! Stroje z epoki PRL-u, peruki, buty na koturnach wywołują uśmiech, zanim padają pierwsze dźwięki ze sceny… Potem jest coraz lepiej. Zespół przyciąga publiczność dynamicznym wykonaniem przebojów polskich z lat 70., 80., 90. Piosenki znane dziadkom i rodzicom w rockowych aranżacjach wywołują szał i aplauz u młodzieży. W ten sposób formacja łączy pokolenia słuchaczy i podczas dni miast, juwenaliów, festiwali i koncertów klubowych bawi całe rodziny zgodnie z regułą „dla każdego coś miłego”!
Grupa wstąpiła na Hall of Fame lat 90., czyli przypomni Państwu wielkie światowe hity takich wykonawców jak: Modern Talking, Ace of Base, Sabrina. Nie zabraknie polskich perełek z tego okresu: De Mono, Wilki, Lombard. Jak zwykle podane z humorem, po liftingu muzycznym tak, by młodzież trzepała głową, a łezka kręciła się w oku dojrzałego pokolenia. Chwalmy, co nasze, i szanujmy wspomnienia, pokazując młodzieży, że dawniej było też cool i odlotowo. A jak!
Ramolsi otwierali koncerty takich gwiazd jak: Budka Suflera, Maryla Rodowicz, Bajm, Kombi, Big Cyc, De Mono, Piasek, Feel i wielu innych. Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Ramolsi ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE