Rafał Tomczyk

Rafał Tomczyk z dużym powodzeniem spełnia się w roli konferansjera. Jest otwarty na przeróżne zlecenia na terenie całej Polski. Od 20 lat prowadzi imprezy o charakterze kameralnym i masowym, zarówno zamknięte jak również otwarte, dla dorosłych oraz dzieci. Oferuje też prowadzenie ciekawych konkursów opartych na własnych pomysłach dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Może wzbogacić program imprezy o część śpiewaną i graną, szczególnie polecaną przy imprezach o charakterze integracyjnym. Operuje ciepłym, przekonującym głosem, rozwija także działalność lektorską – proponuje narrację miejscom, reklamom, czy audiobookom.

Koncert piosenek dla dzieci

„4 Pory Muzyki” to doskonała zabawa przy piosenkach, które dzieciaki wprost uwielbiają. Każda z nich mówi o czymś innym, a motywem przewodnim jest cyfra 4. Cztery pory roku, cztery struny mają skrzypce, 4 to przecież dobra ocena w szkole… Prezentowana twórczość, oprócz zabawowej koncepcji, przemyca wartości edukacyjne. Utwory „Pociąg do książki” lub „Gitarowa piosenka” zyskały już dużą popularność, a ci, którzy je, słyszeli chętnie do nich wracają. Oprócz tytułowych piosenek o poszczególnych porach roku, które stanowią oś przebiegu koncertu, zabrzmi też rap o Fryderyku Chopinie, śpiew o kolorach, czy nowoczesna odsłona dzieł patriotycznych. Brzmienie jest akustyczne, ale nie pozbawione podkładów rytmicznych, dodających odpowiedniej siły.
„4 Pory Muzyki” przeznaczone są głównie dla dzieci w wieku 6-12 lat, ale do zabawy chętnie dołączą zarówno rodzice, jak i młodsze rodzeństwo.
Charakterystyczny dla wykonawców spontaniczny sposób prowadzenia (publiczność bierze czynny udział w wydarzeniach na scenie) gwarantuje dobrą zabawę i dużą dawkę energii, która nieustannie wymieniana jest między widzami a wykonawcami. Nie zabraknie dziecięcych chórków, zespołów instrumentalnych, a także objawiających się nagle talentów wokalnych. Wszystko przeplatane zostanie świetnymi konkursami oraz aktywnością z dużą dawką dobrego humoru.

Chcesz zaangażować Rafała Tomczyka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE