Rafał „TITO” Kryla

Rafał od zawsze był indywidualistą uparcie dążącym do celu. Jest samoukiem, a do „You Can Dance” zaprowadził go upór poprzedzony wieloma latami ciężkich treningów. Jako finalista programu, „TITO” podbił serca widzów, zdobywając ich wielką sympatię. Artysta wywalczył również wiele tytułów w ogólnopolskich zawodach ju-jitsu. Współpracował z takimi gwiazdami, jak: Michał Milowicz, Liroy, K.A.S.A., D-Bomb, Zero, Doda. Występował w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Niemczech.

„TITO” za każdym razem wzbudza pozytywne emocje, jego widowiska na długo zapadają w pamięć! Oprócz stałego repertuaru (regularnie odświeżanego), tancerze „TITO SHOW” mogą dostosować pokaz do indywidualnych potrzeb lub pomysłów klienta. Artyści tworzący formację są choreografami, specjalizują się w różnych stylach tanecznych. To, co ich wyróżnia, to nieszablonowość, jak również niesamowita interakcja z publicznością. Dla nich każdy odbiorca jest ważny. Z łatwością zaangażują w zabawę nawet największych „twardzieli”.
Ładunek energii, który ze sobą niosą, udziela się wszystkim dookoła, czego następstwem jest niesamowita atmosfera na pokazach. To trzeba po prostu przeżyć!

Rafał ze swoją grupą oferuje również warsztaty taneczne, może wystąpić jako juror w konkursach tanecznych, przeprowadzić spotkania z młodzieżą, czy też naukę tańca.

Chcesz zorganizować występ Rafała „TITO” Kryli ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE