Rafał Maserak

W 1994 r. zaczął regularne treningi tańca towarzyskiego. Zawodowo tańczył z Sylwią Zając, Kamilą Kajak i Magdaleną Soszyńską. Reprezentuje najwyższą klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Jest trzykrotnym wicemistrzem Polski w „10 tańcach” (latynoamerykańskich oraz standardowych), a także dwukrotnym wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich. Rafał Maserak to zwycięzca / finalista turniejów zagranicznych Gold Master (Włochy), Paris Open (Francja), Austrian Open (Austria) oraz Russian Open (Rosja). Reprezentował nasz kraj na międzynarodowych festiwalach tańca „Blackpool”, „German Open”, „International”, „UK”, „Allassio”. Występował z grupą taneczną Agustina Egurroli „Volt”.

W latach 2005-2011 artysta trenował uczestników „Tańca z gwiazdami”. Jego partnerkami w konkursie były: Klaudia Carlos, Małgorzata Foremniak, Aleksandra Kwaśniewska, Omenaa Mensah, Katarzyna Figura, Sylwia Gruchała, Weronika Książkiewicz, Anna Mucha, Julia Kamińska, Agnieszka Jaskółka, Katarzyna Zielińska. W parze z Muchą i Kamińską wygrał finały dziesiątej oraz jedenastej edycji.

Rafał to jeden z jurorów programu rozrywkowego Viva Polska pt. „Królowie Densfloru”. W 2014 r. ponownie wcielił się w rolę trenera, tym razem uczestników show telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Partnerował na parkiecie: Joannie Moro, Marcelinie Zawadzkiej, Julii Pogrebińskiej, Annie Cieślak, Elżbiecie Romanowskiej, Oldze Kalickiej, Monice Mariotti, Angelice Musze, Tamarze Gonzalez Perei, Joannie Lazer, Sylwii Lipce.

Artysta wystąpił w serialu „Na dobre i na złe”. Zagrał w teledyskach do piosenek zespołu La Karnita, jak również duetu hip-hopowego Sokół & Pono. W 2007 r. był reporterem wakacyjnego talk-show „Projekt Plaża” i gościem „Szymon Majewski Show”. W 2016 r. zwyciężył specjalną edycję produkcji o tematyce kulinarnej „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Nagrodę główną (czek na 100 tysięcy złotych) przeznaczył na cele charytatywne. Ostatnio można go było obejrzeć w programie „Ninja Warrior Polska”.

Chcesz zorganizować występ Rafała Maseraka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE