Rafał Adamczak

Rafał Adamczak od pierwszych dni życia zauroczony jest muzyką, a także dobrą zabawą w każdym wydaniu. Szczęśliwie wielki świat mediów i rozrywki wchłonął go na dobre już w wieku 16 lat. Od tej pory nieprzerwanie pracuje za mikrofonem radiowym, z czego ostatnich kilka lat jest jednym z czołowych głosów Radia ESKA. Zawód, który wykonuje, daje mu absolutną swobodę w poruszaniu się wokół nowości muzycznych, pozwala pogłębiać wiedzę na temat topowych wydarzeń w świecie show-biznesu, a także jest gwarancją swobody w kontakcie z ludźmi.

Rafał na swoim koncie ma prowadzenie licznych pikników, imprez plenerowych, tanecznych, zamkniętych, a nawet przyjęć ślubnych. Świadczyć to może o jego pełnej uniwersalności, która utrzymywana jest na odpowiednim poziomie, zawsze zaspokajającym wymagania.

Jego pasje (muzyka, media, lotnictwo, rodzina, sporty motorowe, motoryzacja, bezpieczeństwo ruchu drogowego) to klimaty, w których czuje się najlepiej, ale chętnie sprosta każdemu wymaganiu, które Państwo przed nim postawicie. Osobowość Rafała to jednocześnie gwarancja dopasowania do charakteru imprezy, a także stworzenia odpowiedniego nastroju. Jeżeli potrzeba kogoś, kto poprowadzi imprezę na odpowiednim poziomie i zgodnie z oczekiwaniami, podpierając się przy tym kompetencją zawodową oraz doświadczeniem, nie rujnując jednocześnie finansów – Rafał Adamczak będzie dobrym wyborem.

Chcesz zaangażować Rafała Adamczaka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE