Queen Symfonicznie

Najlepszy tribute band w Polsce! Największe przeboje legendarnej grupy Queen w niezwykłych aranżacjach. Na scenie orkiestra „Alla Vienna”, chór „Vivid Singers” oraz aktor Mariusz Ostrowski.

„Alla Vienna” to orkiestra złożona z siedmiu instrumentalistów, dysponujących bogatym dorobkiem artystycznym i estradowym, związanych z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina i Filharmonią Świętokrzyską. Występuje pod dyrekcją zastępcy koncertmistrza Filharmonii Łódzkiej – Marty Niedźwieckiej.

Mieszany Chór Kameralny „Vivid Singers” powstał w lutym 2005 roku dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrygenta Dawida Bera i 17 młodych muzyków, których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do śpiewu. Ich różnorodny, nieustannie rozszerzany repertuar obejmuje głównie muzykę chóralną a cappella wielu epok, od renesansu po kompozycje XX i XXI-wieczne oraz pieśni negro spirituals i opracowania standardów muzyki rozrywkowej. Chór współpracuję z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina.

Mariusz Ostrowski – aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi, absolwent łódzkiej PWSFTviT (2005), laureat wielu nagród. Uzdolniony muzycznie i wokalnie, dwukrotnie wygrał Festiwal FAMA w Świnoujściu w 2003 r. i 2005 r. oraz zakwalifikował się do finału Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2004 r.

Chcesz zorganizować koncert Queen Symfonicznie ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy

  • UNIVERSE