Przemysław Majewski

Przemysław Majewski (4p Solo) z kulturą hip-hop związany jest od prawie 20 lat. Przez ten czas nagrał kilka solowych płyt oraz w duecie m.in. ze śp. Onilem. W 2008 roku nagrał utwór pt. „Mam biało-czerwone serce”, którego tekst znalazł się w podręcznikach do języka polskiego dla klas piątych szkół podstawowych, opowiadający o historii Polski. Przemysław Majewski to także organizator charytatywnych koncertów Koszaliński Hip Hop Koszalińskim Dzieciakom (kilkanaście edycji).

W 2016 roku nawiązał współpracę z rockowym zespołem Pampeluna, tworząc wspólnie płytę „Projekt Patryoci”. Muzycznie łączą oni rockowy styl z rapowym wokalem. Tekstowo poruszają tematy związane z historią i kulturą Polski. Jako zespół Pampeluna 4p (P4P) koncertują w całym kraju, zdobywając m.in. tytuł Zespołu Roku organizowany przez portal Fabryka Zespołów.

4P Solo nagrał płytę z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Premiera krążka miała miejsce w 2018 roku. Na albumie, obok utworu pt. „100 lat!” otwierającego wydawnictwo, można usłyszeć piosenki z okresu Dwudziestolecia Międzywojennego w rapowej aranżacji, na bitach 101 decybeli.

Chcesz zorganizować koncert Przemysława Majewskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE