Przeboje Anny Jantar

Anna Żebrowska w przebojach Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Ponad godzina przebojów dwóch „motyli” polskiej estrady – Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Ogromne zainteresowanie ze strony publiczności, współuczestnictwo wokalno-taneczne i prośby o bisy – to właściwie nieodłączna część koncertów Anny Żebrowskiej. Polskie, znane, lubiane przeboje oraz bezpośredni kontakt z publicznością gwarantują aktywne włączanie się uczestników w koncert, będący swoistym „wehikułem czasu” przenoszącym starszych widzów wspomnieniami, a młodszych – wyobraźnią, do muzycznie pełnych uroku lat 70.!

Na niezwykłość i unikalność programu Anny Żebrowskiej wpływa niewątpliwie kilka ważnych czynników: to pierwsze i jak dotąd jedyne tak profesjonalnie i wiernie przygotowane przedsięwzięcie muzyczne przedstawiające postać Anny Jantar w Polsce, Europie i na świecie! Program bazuje na naturalnym wokalno-wizualnym podobieństwie do niezapomnianej Bursztynowej Dziewczyny.

W programie:

– aranżacje muzyczne wykonane z ogromną dbałością o oryginalne brzmienie, by stworzyć iluzję powrotu do lat 70.,
– linie wokalne w każdym utworze śpiewane tak, jak wykonywała je Anna Jantar, bez udziwniania w stylu tzw. „ozdobników” czy zmian linii melodycznych!

Zobacz także: „Rendez-vous z Violettą Villas”, „Serca ludzkie się radują”.

Chcesz zorganizować koncert Anny Żebrowskiej w przebojach Anny Jantar ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE