Projekt Volodia

Uniwersalność muzyki zespołu Projekt Volodia pozwala zgromadzić na swoich koncertach publiczność w każdym wieku, od nastolatków, aż do fanów pamiętających śpiew Wysockiego na żywo. Dzięki temu Projekt Volodia z powodzeniem występuje zarówno na dużych scenach w salach widowiskowych, filharmoniach, plenerowych amfiteatrach, jak również w kameralnych, młodzieżowych klubach muzycznych i jazzowych. Wyjątkowe, innowacyjne brzmienie, energia i nostalgia, różnorodność stylistyk muzycznych, naturalność wykonań to nowość na rynku muzycznym w Polsce!

„Przyzwyczajeni do twórczości Włodzimierza Wysockiego jego wielbiciele mogą być nieco zaskoczeni formą, w jakiej są prezentowane jego utwory. Samotny bard z gitarą to jednak nie to samo, co piątka brawurowych muzyków z całym arsenałem instrumentów. Muzycy wchodzący w skład zespołu Projekt Volodia wywodzą się z różnych, bardzo od siebie oddalonych korzeni muzycznych (rock, flamenco, jazz tradycyjny). Skrzyżowanie tak odmiennych gatunków muzycznych pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnego, urozmaiconego materiału muzycznego, a raczej całego spektaklu, jakim niewątpliwe jest koncert grupy Projekt Volodia.”

Każdy koncert, a właściwe spektakl muzyczny, ze scenografią, prezentacją multimedialną, przyjmowany jest entuzjastycznie, a kończy się bardzo często owacjami na stojąco. Występ określany jest czasami jako najważniejsze, lokalne wydarzenie muzyczne roku. Utwory formacji mogli Państwo usłyszeć w radiowej Trójce, podczas transmisji ze Studia im Agnieszki Osieckiej, Radiu Dla Ciebie i w wielu audycjach rozgłośni regionalnych.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Projekt Volodia ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE