Projekt HUBAS

Projekt HUBAS to niezwykle energetyczna dawka dobrej muzyki i specyficznego humoru. Wysoki poziom artystyczny, świetne aranżacje. Klasyka polskiej muzyki rozrywkowej, jak i własne kompozycje pochodzące z albumu „Wstawaj” (2017 r.). Projekt HUBAS trio jest laureatem nagrody GRAND PRIX oraz Nagrody Publiczności na XI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty w Sławnie (2018 r.).

„W wielkim mieście”, „Trójkąty i kwadraty”, „Podkręcamy tempo”, „Ręce do góry”, „Vademecum skauta”, „Dawna dziewczyno”, „Warszawa”, „Ale w koło”, „Biała Dama”, „Tango Desperata”, „Dni których nie znamy”, „Wspomnienie”, „Dzieci”, „Moja i Twoja nadzieja” – to niewątpliwie tylko część repertuaru starannie dobieranego zgodnie z  profilem wydarzenia. Wszelkie szczegóły są omawiane przed koncertami. W swojej ofercie Projekt HUBAS posiada również koncert patriotyczny i koncert zaduszkowy.

„Specyficzne Zaduszki”

Koncert „Objazdowe Opole” Projektu HUBAS trio jest świetnie odbierany przez publiczność. Lekkość prowadzenia i wysoki poziom gwarantują profesjonalni muzycy. W repertuarze znajdują się znane polskie utwory w ciekawych aranżacjach, jak i własne kompozycje z albumu „Wstawaj”. Letnia trasa koncertowa #StreetArt2019 tylko potwierdziła, że Projekt HUBAS jest niezwykłą muzyczną ucztą dla słuchacza. „W wielkim mieście”, „Dawna dziewczyno”, „Warszawa”, „Dni, których nie znamy”, „Wspomnienie” – to część starannie dobranego repertuaru.

Hubert Biczkowski HUBAS – wokalista, kompozytor, autor tekstów, performer. Finalista prestiżowego Konkursu na Interpretację piosenek Marka Grechuty podczas Grechuta Festival w Świnoujściu (2019 r.). Kierownik muzyczny koncertów „Specyficzne Zaduszki” oraz producent tras koncertowych #StreetArt2018 i #StreetArt2019. W swoim dorobku posiada autorski album „Wstawaj” (2017 r.), który został pozytywnie zrecenzowany przez polski rynek muzyczny. Przez 10 lat zagrał blisko 1000 koncertów w Polsce, Niemczech, Szkocji oraz Szwecji. To także uczestnik programów „Idol”, „Śpiewaj i Walcz”, „Must Be The Music” oraz „Mam Talent!”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Projekt HUBAS ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE