Preludium

Preludium, grający muzykę dance z elementami popu, powstał w Siemiatyczach z inicjatywy Rafała Łuniewskiego, który razem ze swoim rodzeństwem postanowił pisać i śpiewać piosenki dla ludzi szanujących ich muzykę. Artyści tworzą wspaniale współgrający kolektyw, który „obsługuje” wesela, festyny, studniówki i inne imprezy okolicznościowe. Muzycy pracują nad odnawianiem starych piosenek w klimacie dance.

W 2002 r. nagrany został pierwszy singiel Preludium pt. „Moja miłość”, nakręcono do niego także teledysk, dzięki czemu grupa zaczęła zyskiwać popularność. Kolejny singiel to „Nie mogę zapomnieć”.

W 2006 roku światło dzienne ujrzała pierwsza płyta pt. „Trzeba wierzyć”, wydano także klip do tytułowej piosenki, dzięki czemu formacja została znana w całej Polsce. Rozpoczęły się koncerty na szerszą skalę, pojawiło się zainteresowanie ze strony różnych rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Trzy lata później została zaprezentowana nowa produkcja zespołu zatytułowana „Senne marzenia”, a piosenka pt. „To dzięki Wam” do dzisiaj jest znana i śpiewana w całym kraju, a także za granicą.

Klipy Preludium emitowane są w znanych muzycznych stacjach telewizyjnych. Zespół posiada pełen bagaż doświadczeń, występował już z największymi gwiazdami polskiej estrady.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Preludium ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE