PozytON Sound

Jest wiele sposobów na to, by utrzymać formę – jedni chodzą regularnie na siłownię, inni na koncerty PozytON Sound. Ta energetyczna bomba zaraża pozytywnym przekazem wszystkich, zarówno na scenie, jak i na co dzień! Muzyczna mikstura, od słodkiego reggae, aż po klubowe brzmienia dancehall’u z elementami pozytywnego ska oraz basowej eksplozji muzyki elektronicznej sprawia, że z parkietu do rana nie schodzi nikt. Twórczość grupy jest mocno inspirowana muzyką jamajską, ale artyści są otwarci również na inne gatunki i kochają czerpać z różnych brzmień.

W poszukiwaniu idealnej kompozycji sięgają po to, co najlepsze, łącząc wszystko w pełen zwrotów akcji show, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki nawiązanej współpracy z Dr Love (Yardee Crew), w ciągu ostatnich kilku lat udało im się podbić serca fanów nie tylko klubowych scen i festiwali w Polsce, ale również za granicą. Każdy kolejny występ jest ich osobistym sukcesem i motywuje do dalszego działania oraz rozwijania umiejętności. To idea przyświecająca każdemu występowi. Czy to mały klub, czy duża scena – muzycy dają z siebie zawsze 150%, gwarantując każdemu niezapomnianą zabawę i nie pozwalając nawet na chwilę wytchnienia.
Przygotujcie się Państwo na dawkę pozytywnej energii, niezapomniany show, mieszankę klasyki z najbardziej odjechanymi nowościami i przede wszystkim – grubą zabawę do białego rana!

Chcesz zorganizować koncert zespołu PozytON Sound ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE