Poweriser Show Team

Poweriser może być główną atrakcją każdego spotkania lub bardzo widowiskowym dodatkiem na imprezy firmowe i integracyjne, festyny, pikniki, parady, festiwale, koncerty, konferencje, wielkie otwarcia, eventy sportowe etc.

Pokazy akrobatyczne / artystyczne
Dynamiczne ewolucje w powietrzu, salta, skoki nad przeszkodami, zaawansowane triki… Poweriser Show Team pojawiał się na licznych pokazach zamkniętych i otwartych, występował wielokrotnie w telewizji, można go było również zobaczyć na ekranach kin. Artyści współpracowali z najlepszymi grupami akrobatycznymi na świecie. Posiadają doświadczenie w branży artystycznej, produkowali oryginalne spektakle. Gwarantują najwyższej jakości show!

Reklama
Wachlarz możliwości wykorzystania szczudeł Poweriser w akcjach promocyjnych jest bardzo szeroki. Od rozdawania ulotek przez hostessy, pokazy akrobatyczne, aż po międzynarodowe akcje promocyjne organizowane w kilku, czy kilkunastu krajach symultanicznie. Ogromną zaletą jest wyróżnianie się z tłumu, co gwarantuje wysoką skuteczność. Ludzie sami interesują się osobami na szczudłach Poweriser. Istnieje możliwość angażu hostess oraz akrobatów, jak również projektowanie i wykonawstwo oryginalnych kostiumów.

Dla dzieci
Pokazy na szczudłach Poweriser są też atrakcją dla dzieci. Najmłodsi mogą uczestniczyć w warsztatach lub zabawach, co stanie się świetną atrakcją na kameralnych, a nawet dużych imprezach.

Chcesz zaangażować Poweriser Show Team ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE