Power of Trinity

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi. Jak większość artystów z polskiego „Manchesteru”, wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne, surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów w rodzaju The Clash czy The Police.

Album grupy pt. „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 r. i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel „Chodź ze mną” jak burza podbijał playlisty kolejnych stacji radiowych, m.in. ESKA Rock, Antyradia i Trójki. Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa, całkiem słusznie, mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg.

Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv. Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać, a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się surowa rockowa energia!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Power of Trinity ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE