POLECAMY

Formacja Zibo, której założycielem i autorem wielu utworów jest Paweł Chmielewski powstała w 1999 roku, kiedy Paweł nawiązał współpracę z zespołem Top One. To właśnie Paweł Kucharski  i Dariusz Zwierzchowski przyczynili się do powstania pierwszej płyty, która miała swój debiut w programie Disco Relax w stacji Polsat. Utwór promujący pt. „Jesteś tylko moja” przyniósł Pawłowi bardzo dużą popularność oraz pierwsze miejsca list przebojów. Od tamtej pory powstały cztery albumy autorskie oraz wiele składanek. I choć do dzisiaj pozostał sentyment do dawnych czasów i muzyki lat 90. to jednak Paweł  od tamtej pory całkowicie zmienił swój image oraz styl muzyczny.

Przełomem w jego karierze było spotkanie człowieka, który pokazał mu i otworzył inne drzwi w zupełnie inny świat niż disco polo. Tym człowiekiem był Maciej Sierakowski prowadzący firmę Camey Records, czyli wytwórnię najlepszych polskich hitów. Dzięki własnemu uporowi i chęci dążenia do celu Paweł rozpoczął współpracę z Camey Records .W 2007 roku, nagrał tam swoją płytę „New Disco Replay”, założył własne wydawnictwo Disco Replay i wydał płytę własnym nakładem, która ukazała się w sieci Empik w całej Polsce. Utwory promujące w/w album to „Powiedz mi” oraz „Jest nas dwoje”. Warto zauważyć, że Paweł w 2008 roku tchnął nowe życie nie tylko w muzykę, ale również w wideo, o które zadbał jeszcze nieznany wtedy w środowisku disco polo Piotr Smoleński. Dziś nikomu tego Pana nie trzeba przedstawiać, ponieważ od 2008 roku dokonał rewolucji teledysków, a disco polo przestało kojarzyć się z Panami w hawajskich koszulkach tylko osiągnęło bardzo wysoki poziom pod względem obrazu.

W 2010 roku Paweł po raz kolejny postanowił dowieść, że polska muzyka dance nazywana przez wszystkich potocznie disco polo może brzmieć równie dobrze jak zachodnie produkcje i wypuścił na rynek nową płytę p.t. „Analog” co jak sama nazwa wskazuje została zrobiona wyłącznie na analogach. Był to w pewnym sensie eksperyment, który powiódł się i zyskał duże uznanie.
Był to rok przełomowy, nie tylko pod względem twórczym. Paweł został zaproszony do współpracy
przez telewizję ITV jako prowadzący program ZIBO SPECJALISTA ekspert od dźwięków. Było mnóstwo wywiadów, wspaniałych gwiazd i wiele dobrej muzyki.

Z początkiem 2012 roku Paweł zajął się produkcją teledysków i powołał do istnienia IMAGE STARS by stać się całkowicie niezależnym.
We wrześniu powstał nowy zupełnie odbiegający od poprzednich produkcji utwór p.t. „Chodź do mnie teraz”, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Paweł oczywiście nie spoczął na laurach i z początkiem roku 2013 wypuścił nowy teledysk do piosenki „Wszystko co mam”. Oba w/w klipy są emitowane w takich stacjach telewizyjnych jak POLO TV, TV DISCO, ITV i dostępne na wszelkich portalach internetowych.

Od 14 lat Paweł robi to co kocha i spełnia się w muzyce. Na pewno jeszcze nie raz zaskoczy swoich fanów bo przez te wszystkie lata udowodnił, że potrafi trochę namieszać. Jako zodiakalny Baran, zadziorny i uparty nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i kto wie co jeszcze wymyśli…
Wszyscy, którzy znają Pawła lepiej lub gorzej bądź  nawet wcale, ale śledzą jego drogę wiedzą, że wszystko czego dokonał, co robi teraz czy zrobi w przyszłości robi tylko dla ludzi, którzy słuchają jego muzyki i choćby miałaby być ich garstka on zawsze będzie dla NICH.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Zibo?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com