POLECAMY

Zespół tańca orientalnego Zahra jest jedną z najdłużej i najaktywniej działających grup tanecznych, która przy akompaniamencie arabskich rytmów przeniesie Państwa  w świat magii tańca brzucha.

Podczas występu zobaczycie Państwo dynamiczne ruchy bioder, podobne do trzepotania skrzydeł rajskich ptaków oraz falujące ruchy ramion, przypominające łagodne falowanie południowych mórz. Poczujecie Państwo jak ten mocno związany z rytmem taniec o ponad tysiącletniej tradycji wprowadza Was w bajkowy, tajemniczy, niezapomniany nastrój. Dajcie się oczarować tańcowi z tysiąca i jednej nocy!

W programie choreografie, które tworzą najróżniejsze nastroje – zmysłowe i powolne, skoczne i radosne, porywające do zabawy i pobudzające do marzeń. Do zaoferowania mają ponad 20 choreografii zespołowych plus pokazy solowe. Tańczą z woalami, skrzydłami Izis, wachlarzami jedwabnymi i z piór pawich, świecami, świecznikiem, laskami, sagatami.
Prezentują klasyczny taniec brzucha oraz choreografie do współczesnej popularnej muzyki arabskiej. Są to utwory łatwo wpadające w ucho, o szybkim rytmie, idealne do wspólnej zabawy, charakteryzujące się większą niż w klasycznym tańcu swobodą, atmosferą zabawy i flirtu.
Standardowo program składa się z dwóch lub trzech bloków tanecznych, każdy blok po 10-15 minut. W przerwach między blokami tancerki zmieniają stroje i akcesoria. Tancerki prezentują się w oryginalnych strojach sprowadzanych z Egiptu.

Chcesz zorganizować występ Zespołu tańca orientalnego Zahra?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com