POLECAMY

Grupa pop-rockowa „Zakaz” powstała w 1983 roku. Na sukcesy tego zespołu nie trzeba było długo czekać. Szereg zwycięstw w różnego rodzaju konkursach na terenie regionu kujawsko – pomorskiego oraz województw ościennych. Zespół rywalizował między innymi z grupami Respublika (późniejsza Republika z Grzegorzem Ciechowskim), Sekcja Zwłok z Robertem Janowskim, grupą Stratus, która gościła na listach przebojów polskiego radia, aleksandrowską grupą „Plama”, Specyfik (dzisiejsza Zdrowa woda), a także z włocławską grupą „Wyjście awaryjne” oraz „Depozyt” i innymi znanymi grupami z terenu kraju.
W swoim dorobku zespół posiada: udział na Ogólnopolskim Festiwalu w Zielonej Górze, Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Młodzieżowej (gdzie był zaproszony na warsztaty dla debiutantów festiwalu opolskiego) oraz  zwycięstwo na Ogólnopolskiej Gitariadzie – zdobywając nagrody indywidualne dla muzyków za kompozycje utworów oraz teksty.
Do osiągnięć zespołu zaliczyć możemy także: występ w TVP 2 w programie „7 anten” oraz telewizji zagranicznej. W składzie zespołu występował między innymi Wojciech Mrozek (saksofon altowy), dzisiaj wirtuoz klarnetu klasy światowej oraz dr nauk muzycznych –  wykładowca akademii muzycznych w Polsce i za granicą.

Come back zespołu nastąpił w maju 2010 roku, po 23 latach przerwy. Pierwszy koncert zespołu w nowej odsłonie odbył się dnia 1 sierpnia 2010 roku na stadionie miejskim w Piotrkowie Kujawskim obok grupy „Łzy” i Ani Wyszkoni.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Zakaz?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com