POLECAMY

Profesjonalna grupa taneczna specjalizująca się pokazach tematycznych dedykowanych na imprezy firmowe i okolicznościowe. W skład zespołu wchodzi 6 tancerzy – 4 kobiety i 2 mężczyzn. Wszyscy członkowie grupy to absolwenci prestiżowych szkół tanecznych i baletowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie sceniczne.

Dostępne pokazy:
Moulin Rouge – Can-can, Cabaret, Burlesque, Lata 20., lata 30.
Fiesta Latino – Samba, Salsa, Flamenco, Cza-Cza
Wehikuł Czasu – Charleston ’40, Rock&Roll ’50, Disco ’70, POP ’90
Rewia – Taniec w piórach
Body Painting – Pokazy w makijażu ciała

Brazylijska Samba – Pokaz w wykonaniu grupy tanecznej o egzotycznym pochodzeniu. Ciemnoskóre tancerki ubrane w skąpe, mieniące się przepychem stroje prezentują oryginalny taniec latino wykonywany podczas karnawału w Rio de Janeiro.
Belly Dance – Pokaz tańca orientalnego bliżej znanego pod nazwą – taniec brzucha. Piękne dziewczyny, zmysłowy taniec i wielobarwne stroje przybliżą niezwykły świat Bliskiego Wschodu, a to wszystko w wykonaniu utytułowanej licznymi nagrodami grupy tanecznej. Na koncie zespołu znajduje się m.in. tytuł wieloletnich Mistrzów Polski i Mistrzów Świata w Formacji Belly Dance.
Flamenco – zmysłowy i niezwykle kobiecy pokaz hiszpańskiego tańca – Flamenco. Pełen ekspresji i emocji taniec wykonywany jest jako pokaz: solowy, duet lub występ całego zespołu. Dodatkowym atutem może być gitarzysta wykonujący hiszpańskie utwory na żywo.

Taniec towarzyski.

Pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu zawodowych par tanecznych. Eleganckie tańce standardowe dodające szyku i wytworności oraz energiczne latino podnoszące temperaturę imprezy i rozluźniające atmosferę.
Tancerze występują w profesjonalnych strojach tanecznych, a dodatkowo proponują krótką naukę kroków tanecznych oraz zabawę z gośćmi.

Tańce Latynoamerykańskie – Samba, Cha-Cha, Rumba, Pasodoble, Jive
Tańce Standardowe – Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango, Fokstrot, Quickstep
Freestyle – Pokaz tańca stylizowanego na wybrany klimat w oparciu o technikę tańca towarzyskiego. M.in.: disco’70, chearlston’40, rock&roll’50
Trio Taneczne – Tancerz i dwie tancerki w oryginalnych układach w oparciu o najciekawsze tańce latynoamerykańskie.

Sztuka makijażu ciała zaprezentowana na ciałach zawodowych tancerzy, modelek i hostess. Nowoczesne podejście , niebanalne rozwiązania i nieograniczone możliwości wizerunkowe, dzięki którym można stworzyć nie tylko widowiskowy pokaz artystyczny ale i przeprowadzić oryginalną akcję reklamową.

W OFERCIE:
Pokazy taneczne – wielobarwny kolaż makijażu, muzyki i tańca pozwalający na stworzenie niezwykłego pokazu, który nie tylko uświetni każdą imprezę ale i na długi czas zapadnie w pamięci wszystkich gości.
Akcje promocyjne – użycie makijażu ciała jako narzędzia reklamowego pozwalającego na oryginalne zaprezentowanie loga lub barw klienta.
Pokazy makijażu – makijaż ciała wykonany na oczach widzów przez profesjonalnego wizażystę.
Malowanie gości – atrakcja na imprezę w charakterze stanowiska gdzie zawodowa wizażystka ozdabia twarze gości rozmaitymi wzorami.
Hostessy body painting – hostessy i modelki w makijażu ciała nawiązującym do barw firmowych klienta lub charakteru imprezy.
Żywe Stoły – połączenie pracy hostessy z makijażem ciała i stanowiskiem promocyjnym lub cateringowym.

Wielobarwny kolaż tańca i makijażu ciała. Piękna choreografia połączona z niezwykłą plastyką sztuki body painting w dowolnym, wybranym przez Państwa klimacie stworzy jedyny w swoim rodzaju obraz sceniczny. Podkreślający temat imprezy, logo produktu lub markę organizatora makijaż ciała zaprezentowany w dynamicznej, muzyczno-tanecznej formie zagwarantuje silne i niezatarte wrażenia. Proponujemy zarówno krótkie występy solowe w dowolnym stylu i klimacie jak również rozbudowane widowiska łączące taniec, makijaż, akrobatykę, scenografię i światło.

Nowatorska oraz niezwykle skuteczna forma promocji i reklamy uzyskana dzięki połączeniu makijażu ciała z pracy hostessy lub modelki. Szerokie możliwości wizerunkowe na jakie pozwala malarstwo i charakteryzacja daje możliwość zaprezentowania i przekazania licznych informacji o wydarzeniu, firmie lub reklamowanym produkcie. Makijaż hostessy nawiązywać może do klimatu imprezy lub do barw firmowych klienta, a także zawierać odwzorowany logotyp.

Pokaz powstawania makijażu ciała i charakteryzacji scenicznej wykonany na żywo i na oczach widzów. Prezentacja prowadzona jest przez profesjonalną wizażystkę, a goście mogą nie tylko zapoznać się z procesem powstawania body painting ale także być jego twórcami. Atrakcja dla gości w formie stanowiska, gdzie mogą ozdobić swoje twarze lub finezyjnymi wzorami lub przejść kurs tworzenia makijażu ciała. Styl i charakter makijażu dopasowany jest do rodzaju imprezy podkreślając jej klimat i motyw przewodni.

Dodatkowo oferujemy oprawę muzyczną imprez wzbogaconą programem artystycznym. Koncerty tematyczne dopasowane do klimatu i charakteru imprezy. Bogaty i zróżnicowany repertuar, profesjonalni muzycy, wokaliści i tancerze, efektowne kostiumy, własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Jedną z naszych propozycji jest zespół Silver Night.

Silver Night to 9 – osobowy zespół coverowy wychodzący naprzeciw najbardziej wymagających widzów. Doskonałe brzmienie, oryginalne aranżacje oraz charyzmatyczne wokale, a ponadto pokazy taneczne i sety kostiumowe.
Zespół zapewnia:
Oprawę muzyczną wszelkiego typu imprez firmowych i okolicznościowych
Profesjonalnych muzyków, wokalistów i tancerzy
Bogaty i zróżnicowany repertuar
Konferansjera
Sety tematyczno – kostiumowe
Nagłośnienie i oświetlenie
Repertuar:
GORĄCE RYTMY LATINO – set kostiumowy
DISCO’70 – set kostiumowy
MUZYKA GÓRALSKA I CYGAŃSKA – set kostiumowy
IKONY MUZYKI POP
ZŁOTE PRZEBOJE
LEGENDY POLSKIEGO ROCKA
Grupa wokalna.
Oprawa muzyczna imprez w wykonaniu 4-osobowej grupy wokalnej. W repertuarze zespołu znajdują się największe hity polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej. Grupa występuje w 45-minutowych setach na przemian z DJ-em.
W ofercie:
– 2 wokale żeńskie i 2 męskie
– 45-minutowe sety muzyczne
– DJ w przerwach
– Sety kostiumowe: Latino, Disco’70, Rock’n’Roll ‘50
– Konferansjer
– Nagłośnienie i oświetlenie
Grupa wokalno – taneczna.
Koncerty tematyczne w wykonaniu wokalistki i towarzyszącej jej grupie tancerek. Tematyka koncertów:
Latino Show – Gorące rytmy muzyki latynoskiej i żywiołowy taniec w wielobarwnych kostiumach z piór. Przeboje Rickiego Martina, Jenifer Lopez, Shakiry, a także wspólna zabawa w limbo, nauka kroków samby oraz lambady.
Cabaret Night – Zmysłowy koncert w klimacie lat 20. i 30. – Pełen kobiecości, seksapilu i elegancji pokaz urozmaicony efektownymi kostiumami i porywającymi choreografiami.
ABBA i szalone lata 70. – Największe przeboje legendarnego zespołu ABBA wykonane w kostiumach odzwierciedlających ówczesną modę estradową. Dodatkowo kultowe choreografie disco i zabawa z gośćmi.
Wehikuł Czasu – Przekrój największych hitów muzycznych począwszy od lat 40. ubiegłego wieku do czasów współczesnych.
Ikony Muzyki POP – Współczesna muzyka taneczna i największe gwiazdy światowego formatu: Tina Turner, Michael Jackson, Lady Gaga, Madonna i wielu innych.
Sport Style – Energiczne i pełne wigoru pokazy cheerleaderek oraz największe przeboje sportowe: Waka Waka, La copa de la vida, Eye of the tiger, We are the champions.

Chcesz zorganizować Występy artystyczne?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com