POLECAMY

Wojciech Starostecki – aktor, reżyser spektakli, programów telewizyjnych, koncertów i innych widowisk artystycznych oraz filmów, prezenter radiowy i telewizyjny, scenarzysta i pedagog.
Przez dziesięć lat prowadził na antenie Polskiego Radia autorskie audycje muzyczne i publicystyczne na żywo. Przez sześć lat prowadził i reżyserował telewizyjny program “Decyzja należy do Ciebie” (TVP 1). Jako aktor pracował w warszawskich Teatrach: Popularnym, Dramatycznym i Scena Prezentacje.
Zagrał m. in. w filmach: “Rajski Ptak” M. Nowickiego, “Dekalog” K.Kieślowskiego,  a ostatnio w “Kobiecie z papugą na ramieniu”, „Fortuna czyha w lesie”, „Belcanto” R. Nyczki. Występował również w serialach: „Na Wspólnej” i „Samo życie”. Wojciech Starostecki posiada duże doświadczenie jako konferansjer/prowadzący/mistrz ceremonii, zdobyte w ciągu kilkunastu lat prowadzenia koncertów, imprez galowych, festiwali, eventów firmowych, pokazów, konkursów, festynów, zawodów itp. Wśród tych wydarzeń były zarówno kameralne,  eleganckie eventy dla kilkudziesięciu uczestników jak i masowe imprezy na stadionach i w amfiteatrach. Wyniesiona z pracy przed kamerą swoboda publicznych występów na żywo oraz konieczny w pracy przy mikrofonie interesujący głos i nienaganna dykcja, to jego dodatkowe, bezcenne atuty. Jeśli do nich dodać wysoką kulturę i poczucie  humoru, oraz umiejętność samodzielnego redagowania tekstów powstaje oferta warta rozważenia przez każdego organizatora czy producenta małych i dużych wydarzeń wymagających profesjonalnego poprowadzenia.

Chcesz zaangażować Wojciecha Starosteckiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com