POLECAMY

Zawodowy konferansjer, popularyzator wiedzy z savoir-vivre’u, etykiety w biznesie i dress code’u, pisarz, wykładowca Szkoły Retoryki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Australijski portal CityNews.com.au nazwał go artystą słowa mówionego. W kraju zyskał opinię ulubionego konferansjera polskiego biznesu. Poprowadził setki wydarzeń kulturalnych i biznesowych w Polsce, a koncerty muzyki klasycznej zapowiadał w Armenii, Gruzji, Kazachstanie, Izraelu, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

Jest jedynym konferansjerem z Polski, który występował w słynnej Sydney Opera House. Pracował m.in. dla takich firm, jak: Philip Morris, PKO BP, Oknoplast, Jeronimo Martins, Arcelor Mittal, PZU, Henkel, Górażdże oraz dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego czy Urzędu Miasta Warszawy. Prowadził imprezy masowe na krakowskim Rynku oraz prestiżowe wydarzenia podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój. Na scenie zazwyczaj pojawia się sam, ale występuje również w duetach. Współpracował między innymi z Marcinem Prokopem, Kingą Burzyńską, Magdaleną Wojtoń, Magdą Miśką-Jackowską, Tomaszem Stockingerem czy Jose Torresem. Media chętnie cytują jego wypowiedzi na temat zasad dobrego wychowania. Od kilku lat pisze dla portalu RMF24.pl. Można go słuchać w RMF FM, RMF Classic, Radiowej Dwójce czy Radiu Kraków. Wywiady z nim publikowały m.in. Gazeta Wyborcza, miesięczniki LOGO i Olivia oraz portale Onet, Wirtualna Polska czy natemat.pl. Dla RMF Classic przygotował cykl opowieści o wyzwaniach współczesnego savoir-vivre’u oraz o tym, jak wyglądałoby przyjęcie z okazji 50. urodzin Jamesa Bonda. Dla serwisu Sympatia.pl, którego jest ekspertem, nakręcił przewodnik po świecie dobrych manier, a dla programu Biznes klasa (TV Silesia) przez dwa lata nagrywał poradniki o etykiecie w biznesie. Ma własną rubrykę pt. Savoir-vivre w wydawanym na Śląsku dwumiesięczniku BE. Prowadzi szkolenia z savoir-vivre’u, etykiety w biznesie, sztuki wystąpień publicznych i dress code’u. Współpracuje m.in. z Akademią Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Do tej pory wydał książki: Pamiętnik […] wsi oraz Bezdomni. Jest współredaktorem tomu Etapy Józefa Wittlina. Pochodzi ze Śląska.Mieszka i pracuje w Krakowie.

Chcesz zaangażować Wojciecha S. Wocława?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com