POLECAMY

Wędrowne Gitary w opinii wielu uznanych osób i instytucji branży muzycznej oraz otrzymanych nagród i wyróżnień – to NAJLEPSZA GRUPA w Polsce popularyzująca ponadczasowe przeboje oraz własne kompozycje utrzymane w stylistyce, jak i brzmieniu „dawnych Czerwonych Gitar”. Wysoki poziom instrumentalno-wokalny muzyków grupy wynika z dorobku artystycznego i troski założyciela i lidera tego zespołu – Mirosława Suligi, obdarzonego bardzo podobnym głosem do niepowtarzalnego głosu Seweryna Krajewskiego.

Zainteresowanie organizatorów niezwykle atrakcyjnymi i dynamicznymi koncertami Wędrownych Gitar wynika zarówno z działalności koncertowej prowadzonej już od przeszło 15 lat, jak również z faktu wykonania w tym okresie ponad 500 koncertów uświetniających każdy typ imprez, od koncertów w ramach imprez takich jak: majówki, dni miast, festyny / pikniki / dożynki, aż po imprezy integracyjne oraz bale karnawałowe i charytatywne wspierane przez muzyków grupy. 

Chcesz zorganizować koncert zespołu Wędrowne Gitary?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com