POLECAMY

Zorganizuj w swojej firmie, instytucji czy na festiwalu niepowtarzalną atrakcję dla KAŻDEJ grupy wiekowej! Wciągnij ich w swój projekt! Zapomnijcie o stereotypach! To już dawno jest passe, twierdzić, że hip-hop to tylko zbuntowana młodzież! Przed Państwem pierwszy polski profesjonalny team prowadzący warsztaty ze wszystkich dziedzin hip-hopu i sztuki ulicznej: rapowania / pisania tekstów / występów scenicznych / sztuki didżejskiej / tańca / graffiti / beatboxu / robienia bitów / komiksu / vlepkarstwa / ilustracji! Przez ponad 7 lat zrealizowali setki warsztatów w całej Polsce i za granicą dla wszystkich grup wiekowych!

Zespołom w korporacjach organizowali bitwy na teksty jako kreatywny sposób na rozwiązywanie napięć i konfliktów. Zdolnej młodzieży proponowali produkcję muzyki czy szaleństwo za DJ-ką. 80-latków uczyli rapowania! Nagrywali z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami płyty, teledyski, malowali, robili hip-hopowe bitwy i pojedynki, przygotowywali do tanecznych występów, a przede wszystkim świetnie się razem bawili!

Współpracowali z dużymi firmami, małymi instytucjami, małymi i dużymi dziećmi i ich wielkimi marzeniami! Ich klienci to m.in. LVMH Polska, TVN SA, RedBull Polska i Ukraina, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Filharmonia Kaszubska, Global Act – Anglia, Albus Gallery – Seul oraz setki innych! Brali udział w projektach unijnych, festiwalach, koncertach, eventach firmowych.

Wyróżnia ich wysoki poziom, profesjonalizm i zaufanie partnerów warsztatowych. Zespół posiada międzynarodowe doświadczenie – instruktorzy to m.in. wielokrotni Mistrzowie Polski, reprezentanci Polski na turniejach międzynarodowych (w tym m.in. Mistrzostwach Świata) czy Targach Expo.

Chcesz zorganizować Warsztaty Hip-Hop? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com