POLECAMY

Wszystko to dzieje się w klasie – laboratorium pełnym tajemniczych sprzętów niezbędnych do przeprowadzenia wielu eksperymentów i doświadczeń naukowych, gdzie centralne miejsce zajmuje tytułowa WANNA ARCHIMEDESA. Wiedzę o wynalazkach ludzkości, które miały wpływ na rozwój nauki i cywilizacji znajdziecie w pełnych humoru tekstach poszczególnych piosenek, między innymi: ”Nobel rock” – o odkryciu dynamitu i konsekwencjach, ” Nauka i przypadek”- o odkryciu Newtona i jego słynnym jabłku, „Wiek pary” – o gotującej się wodzie, skaczącej pokrywce i… wynalazku parowozu przez Szkota – Jamesa Watta.

W fantastyczny świat odkryć i wynalazków wprowadza swoich uczniów profesor Rozumny – w tej roli występuje (gościnnie) znakomity aktor, znany z wielu filmów oraz programów telewizyjnych KRZYSZTOF TYNIEC, który nie waha się zanurkować w WANNIE aby poznać głębiej prawo ARCHIMEDESA i stwierdzić, że ciało zanurzone w wannie może przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej SANTA MARII, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę, poddać się silnemu przyciąganiu ziemskiemu CIOTKI GRAWITACJI, ulec czarowi CHIŃSKICH CIENI, spotkać z DUCHAMI i dowiedzieć się wreszcie KTO WYMYŚLIŁ KOŁO.
Jednym słowem zabawna lekcja w jakiej każdy chciałby wziąć udział. O takiej szkole marzą dzieci i dorośli. Treści zawarte w piosenkach niesie pełna ekspresji muzyka w bigbandowych, musicalowych aranżacjach.

OBSADA
Krzysztof TYNIEC – Profesor Rozumny
Dominika ŁAKOMSKA – Asystentka, magistra Potakiewicz
Michalina BRUDNOWSKA- Prymuska
Dorota OSIŃSKA – Melepeta
Dorota JAREMA – Ciotka Grawitacja, Czarownica na rakiecie
Robert KOWALSKI – Repetent
Konrad MARSZAŁEK – Lizus
Reżyseria – Krzysztof Jaślar

Chcesz zorganizować Musical WANNA Archimedesa?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com