POLECAMY

Voyager – polska grupa muzyczna wykonująca Disco Polo, założona w listopadzie 1991 roku w Sochaczewie przez Mariusza Cierpikowskiego, Adama Wasielewskiego i Adama Miłka. W 1992 roku grupa wydała swój album pt. „A my lubimy dziewczyny”. Kaseta stała się bardzo popularna wśród fanów zespołu. W roku 1997 ukazał się album pt. „Marianna”, który przyniósł w twórczości zespołu utwory o charakterze żartobliwym i humorystycznym. W 1998 ukazał się wideoklip do piosenki pt. „Johny”. Teledysk został nakręcony na Wyspach Kanaryjskich w kowbojskim miasteczku Sinoux City, a w produkcji członkowie zespołu wcielili się w postacie z dzikiego zachodu. Teledysk był emitowany w telewizyjnych programach poświęconych muzyce Disco Polo, a w tym samym roku ukazał się album zespołu o tym samym tytule. Trio w składzie: Mariusz Cierpikowski, Adam Wasielewski i Adam Miłek trwało do 2006 roku. Od kiedy odszedł z zespołu Adam Miłek, w jego miejsce wszedł Artur Pytel. W tym nowym składzie po ponad 10 latach przerwy wydali album „Znajdę Cię na końcu świata”.

Przez ponad 20 lat istnienia zespół wydał dziesięć albumów oraz single: „Polskie dziewczyny”, „Każdy dzień”, „Ona i Ty”, „A my lubimy dziewczyny”, „Najpiękniejsza”, „Marianna” czy „Johny”. W 2016 roku zespół zakończył działalność, a Mariusz Cierpikowski zaczął występować jako Voyage (Mariusz Cierpikowski), a od 2017 roku jako Voyager Music.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Voyager Music?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com